STAD Eczanesi
DERMAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
DERMAN Eczanesi
Semerkant Mah.İzzet Baysal Cad.No:160/E
Tel: 0374 215 32 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

Bolu Bağışçılar Vakfı Fox TV'de

3 Aralık 2021

Bolu Bağışçılar Vakfı Zehra Taşman Eğitime ve Kadına Destek Programı kapsamında hayata geçirilen sepet örme kursu ülkemizde örnek gösterilen mesleki eğitim faaliyeti oldu. Fox TV'de Çağla Şıkel'in sunduğu Çağla ile Yeni Bir Gün Programı, Bolu Bağışçılar Vakfı'nın sepet örme kursunu ekranlara taşıdı.

Fox TV'de sabah kuşağında yayınlanan Çağla ile Yeni Bir Gün Programı, Bolu Bağışçılar Vakfı'nın Umutkent Muhtarlığı'nda devam eden sepet örme kursuna canlı bağlantı gerçekleştirdi. Çağla Şıkel canlı yayında Bolu Bağışçılar Vakıf Genel Sekreteri Öznur Akkaya'dan sepet örme kursu hakkında bilgi aldı.

 

Şıkel daha sonra kursiyerlerden kanser hastası Dilek Kılıç'ı canlı yayına alarak, sepet örme faaliyetinin tedavi sürecini nasıl etkilediğini sordu. Dilek Kılıç, sepet örerken hiç bir şey düşünmediğini ve kursun tedavisine büyük katkılar sağladığını dile getirdi.

 

Program konuğu olan Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Derya Uludüz de sepet örme gibi faaliyetlerin insan beynine yaptığı olumlu katkıları canlı yayında anlattı. Prof. Dr. Derya Uludüz, bu tür faaliyetlerin insanlar için bir anlamda terapi niteliğinde olduğunu söyledi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama