SİBEL AKAR Eczanesi
MİNA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SİBEL AKAR Eczanesi
Bahçelievler Mah.Yunus Emre Sok.No: 57/9 (E-5 GÜRKAN KURUYEMİŞ ARKASI)
Tel: 0374 250 14 20
MİNA Eczanesi
Semerkant Mah.Erbayram Sok.No:A/5Bolu (Semerkant Sağlık Ocağı Yanı)
Tel: 0374 217 95 66
Bolu 5 günlük hava tahmini

BÖLGENİN TEK ÇOCUK ALERJİ UZMANI

26 Haziran 2020

Batı Karadeniz Bölgesinin tek Çocuk Alerji ve İmmünoloji uzmanı olan Doç. Dr. Mustafa Erkoçoğlu, Tabaklar Mahallesi İzzet Baysal Caddesi No:9/30 adresinde muayenehane açarak halkımıza hizmet vermeye başladı.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Erkoçoğlu, “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlığımı Hacettepe Ünivesitesi’nde tamamladıktan sonra 2011-2013 yılları arasında Çocuk Alerjisi ve İmmünolojisi Yan Dal Uzmanlığını bitirerek 2015 yılında Doçentliğe hak kazandım. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesinde çalışmalarımı devam ettirdim ve artık hastalarıma muayenehanemde hizmet vermeye devam edeceğim” diyerek hem iyi bir eğitim aldığından hem de hastalarına derman olmayı amaçladığından bahsetti.

Doç. Dr. Erkoçoğlu, “Muayenehanemde Astım, Egzama, Besin Alerjisi ve İlaç alerjisi gibi alerjik hastalıkların tanı, tetkik ve tedavisi yapılmaktadır. Ayrıca çocukluk çağı hastalıklarının tanı ve tedavisi ile sağlam çocuk takibi de yapılmaktadır. Kliniğimde alerji deri testleri ve solunum testi yapılmaktadır. Bende sizlerin aracılığı ile hastalarımıza acil şifalar diliyorum ve onlara bir nebzede şifa verebiliyorsak ne mutlu ki hekim olmuşum. Tüm halkımıza gösterdikleri yakın ilgi ve güvenden dolayı teşekkür ederim.  Günün her saati konu ne olursa olsun 0 544 364 14 64 nolu telefondan bana ulaşabilirler” şeklinde konuşarak sözlerini noktaladı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama