Bolu 5 günlük hava tahmini

Bölge Müdürü Keskin Kıbrıscık’ta incelemelerde bulundu

14 Ağustos 2018

Bölge Müdürü Hasan Keskin, 2018 yılı üretim ve silvikültür faaliyetlerini yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak üzere Kıbrıscık Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti.

İşletme Müdürü Özgür Müftüoğlu, işletme şefleri ve işletme müdürlüğünde çalışan serbest orman mühendislerinin katıldığı incelemelerde, Yabanıl meyve ağaçlandırmaları, üretim bölmeleri ile tensil sahalarındaki çalışmalar yerinde kontrol edildi. Kıbrıscık Orman İşletme Şefliği 234 Nolu Bakım Bölmesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Bölge Müdürü Hasan Keskin, Standardizasyon ölçüm ve tasnif işlerinde dikkat edilmesi gereken hususlara değinerek üretim işlerinde çalışan işçilere güvenlik tedbirleri hususunda dikkat edilmesi gereken konuları anlattı. Bölge Müdürü Hasan Keskin daha sonra Çökeren Orman İşletme Şefliği 70 ve 84 nolu tensil sahalarında yapılan gençleştirme çalışmalarını inceledi.

 

Üretim işlerinde çalışan vatandaşlarımızla da sohbet etme imkânı bulan Bölge Müdürü Hasan Keskin, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi, üretim işlerinde karşılaşılan sorunlar üzerinde karşılıklı fikir alış verişinde bulundu. İncelemeler sonunda başarılı çalışmalarından dolayı İşletme Müdürlüğü personeline teşekkür eden Bölge Müdürü Hasan Keskin, iyi niyet ve başarı dileklerinin ardından Kıbrıscık Orman İşletme Müdürlüğünden ayrıldı. Elif Erdoğan

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Rwitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama