STAD Eczanesi
SARUHAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
SARUHAN Eczanesi
Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)
Tel: 0374 220 20 05
Bolu 5 günlük hava tahmini

BİRLİK, CENGİZ ÜNSAL BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI

23 Nisan 2019

Gerede Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin 2019 Yılı Nisan Ayı Olağan Birlik Meclisi Toplantısı Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal başkanlığında yapıldı.

İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin Birlik Meclisi Ekim dönemi olağan toplantısı, Birlik Tüzüğü’nün 10. Maddesi gereğince İl Genel Meclis Üyeleri ve köy muhtarlarının katılımı ile Müftülük binası toplantı salonunda gerçekleştirildi. Birlik meclis toplantısı tüzük gereği açılış ve yoklamanın ardından saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Toplantıda 2018 faaliyet raporu, 2018 yılı kesin hesabı okunarak birlik meclisinin onayına sunularak oy birliğiyle kabul edildi.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal toplantıda, “Gerede’mize bağlı köylerimizde yaşayan vatandaşlarımıza en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak adına, onların yaşam alanı olan köylerimizin doğal yapıları korunarak alt yapı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu kapsamda gerek özel idare kaynaklı gerek Köydes projesi kapsamında; 2018 yılı içerisinde ilçemize bağlı köylerimizde Kaymakamlığımızca önemli hizmetler yapılmıştır. Havullu-Karapazar grup yolunda sıcak asfalt çalışması yapılmış olup vatandaşlarımızın hizmetine girmiştir. Ayrıca 78 köyümüzde toplam 71.345 m²  kilitli parke taşı yapım işleri tamamlanmış olup, vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.  Yine 19 köy güzergâhında toplam 30 km ikinci kat asfaltlama çalışması yapılmıştır.  23 Köyümüzde ise içme suyu tesisi ve su deposu yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. İlçemize bağlı 27 köy ve yerleşim yerinde kanalizasyon tesisi çalışması yapılmıştır. Böylece ilçemize bağlı köylerimizin alt yapı sorunları çözülerek köylerde yaşayan vatandaşlarımızın hayat standartları yükseltilmiştir. Ayrıca Kaymakamlığımız tarafından ilçemize bağlı 92 köy ve mahallemizde Katı Atık ve Çöp Toplama Projesi hayata geçirilmiştir. Önümüzdeki çalışma sezonunda da tüm imkânlarımızı seferber ederek birlik beraberlik içerisinde çalışarak sahip olunan çıtayı en yükseğe çıkartmak için azami gayreti göstereceğiz. Toplantıya katılan ve bizlere desteklerini esirgemeyen il genel meclisi üyelerimize ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi. geredemedyatakip

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama