SEVİM Eczanesi
İPEK Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SEVİM Eczanesi
SÜMER MAH.CUMHURiYET CAD195/A DAMLA MARKET KARSISI
Tel: 0374 2173195
İPEK Eczanesi
Sağlık Mah.1440 Sok.NO 4(LATİFE HANIM ANA OKUL YANI)
Tel: 0374 222 97 77
Bolu 5 günlük hava tahmini

Belediye Personeli’nden suç duyurusu...

14 Ağustos 2020

Bolu Belediyesinde çalışan yaklaşık bin personel, bir internet sitesinde yayınlanan çirkin haber üzerine internet sitesi sahibi hakkında suç duyurusunda bulunmak üzere Bolu Adliyesi’ne geldi. İşçiler adına açıklama yapan Bolu Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Av. Funda Bulut, “Bizler bu gün burada bütün belediye çalışanları olarak gazetecilik ve habercilik ilkelerine aykırı her türlü onurumuzu ve gururumuzu rencide edici bu habere karşı tepkilerimiz ortaya koymak adına ve sessiz kalmadığımız göstermek adına buraya geldik” ifadelerini kullandı.

Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Belediyesinde çalışan yaklaşık bin personel kurban bayramı arifesinde bir internet sitesinde yayınlanan ‘Bolu Belediyesinde Grup Seks Skandalı’ başlıklı haber hakkında suç duyurusunda bulunmak üzere Bolu Adliyesi’ne geldi.

BELEDİYE ÇALIŞANLARININ KİŞİLİK HAKLARINI AĞIR ŞEKİLDE İHLAL EDİLDİ”

Bolu Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde çalışan işçiler adına açıklamalarda bulunan Bolu Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Avukat Funda Bulut,  “Kurban Bayramı arifesinde belediye çalışanlarını zan altında bırakan çok çirkin bir haber basında yer aldı. Söz konusu haber belediye çalışanlarının kişilik haklarını ağır şekilde ihlal edildi. Kamu önünde belediye çalışanları hakkında olumsuz kanaat ve duygu ve düşünce uyandıran nitelikte bir haberdi.  Bu gün burada bulunan birçok arkadaşımız anılan haber nedeniyle toplum önündeki itibarları, aile birliği içerisindeki güvenleri ve yakın çevrelerinden gelen olumsuz tepkiler nedeniyle bütün çalışanlarımız büyük üzüntü duymuşlardır. Bizler bu gün burada bütün belediye çalışanları olarak gazetecilik ve habercilik ilkelerine aykırı her türlü onurumuzu ve gururumuzu rencide edici bu habere karşı tepkilerimiz ortaya koymak adına ve sessiz kalmadığımız göstermek adına buraya geldik. Belediyemizde 1200 personelimiz çalışmaktadır. Şu an burada bine yakın personelimiz bize bu haberden dolayı duydukları üzüntü nedeniyle şikayetçi olmak istediklerini bildirdiler. Bizde aynı şekilde bu haberden dolayı şikayetçi olmak istediğimizi kanaat getirdik. Kamu işlerinin aksamaması adına şuan bir kısım personelimiz burada bulunamamakta. Ama ilerleyen zamandalar görevlendirme şekillerine göre onlarda şikayetlerinde bulunacaklar” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama