GÜRÜN Eczanesi
SELEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

GÜRÜN Eczanesi
Büyük Cam Mah. İzzet Baysal Cad. No:130
Tel: 0374 215 16 55
SELEN Eczanesi
Gölyüzü Mah.Bahar Sok.Mehmet Efendi Apt.No:40/1
Tel: 0374 218 20 48
Bolu 5 günlük hava tahmini

Belediye meclisinde büyük iddia; Bu nasıl ihale…

14 Nisan 2019

HEM ARACINI HEM DE MAZOTUNU KULLANMIŞ?

Bolu Belediye Meclisi Nisan Ayı ikinci oturumunda konuşan CHP Bolu Belediye Meclisi Üyesi Ahmet Fidan’ın bazı firmaların belediyeden aldığı ihalelerde, belediyenin araçlarını ve mazotunu kullanıp tekrar belediyeye fatura kestiğini söyledi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise bunun çok ciddi bir iddia olduğunu belirterek, “Umarım böyle bir şey yoktur” dedi.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Bolu Belediye Meclisi Nisan Ayı ikinci oturumu Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın başkanlığında yapıldı. Toplantıda belediye birliklerine üyeler seçilirken, imar komisyonundan gelen maddeler oylanarak karara bağlandı. Meclis toplantısının dilek ve temenniler bölümünde ise meclis üyelerinin konuşmaları ve önermeleri dinlendi.

CHP Bolu Belediye Meclis Üyesi Ahmet Fidan ise yaptığı konuşmada çok ciddi bir iddiada bulundu. Yılmaz yaptığı konuşmada, bazı firmaların belediyeden aldığı ihalelerde yine belediye araçlarını ve mazotunu kullanarak bunu tekrar belediyeye faturalandırıp para aldığını söyledi.

“UMARIM BÖYLE BİR ŞEY YOKTUR”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise bu iddianın çok ciddi olduğunu ve böyle bir şeyin olmadığını umduğunu söyledi. Başkan Özcan, “Belediye ihale yapıyor, firma ihaleyi alıyor, belediyenin araçlarını kullanıyor sonra faturayı belediyeye kesiyor. Belediye bunun için para ödüyor. Bu çok ciddi bir iddia. Bunu incelensin arkadaşlarımız. Bu da suçtur. Umarım böyle bir şey yoktur” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama