ÖZGÜR Eczanesi
SEZEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZGÜR Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.Sınmazhan Apt.No:23/C (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 270 50 49
SEZEN Eczanesi
Karamanlı Mah. İsmetpaşa Cad.No:88/11(Dedeoğlu Kırtasiye Karşısı)
Tel: 0374 215 17 27
Bolu 5 günlük hava tahmini

BELEDİYE BİLGİEVİ YAZ KURAN KURSUNU BAŞLATTI

22 Haziran 2019

Geçen hafta gerçekleştirdiği 2018/2019 eğitim-öğretim sezonu kapanış programı ile beğeni toplayan Ramazan Dede Bilgievi yaz dönemi etkinliklerine hızlı başladı.

Eğitim-öğretim konusunda özverili çalışan ve bu konuda takdir toplayan çocukların çok sevdiği Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgievi, geçen sene ilk kez gerçekleştirdiği Yaz Kuran Kursu’na bu yılda devam ediyor. İlçe Müftülüğü ile işbirliği içerisinde yürütülen kurs, 9-14 yaş aralığında 25 kız öğrenci ile bu hafta başladı.

 

Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgievi’nde; Eğitim-öğretim döneminde değerler eğitimi, İngilizce, matematik, kütüphane ve güvenli internet ile eğitim öğretim vermenin yanı sıra, geçen yıl ilk kez gerçekleştirilen yaz Kur’an kursu eğitimi bu yılda devam ediyor. Yaz tatilinde de çocuklar için velilerden gelen talep doğrultusunda Kuran Kursu açarak eğitim veren Bilgievi, çocuklara ne denli değer verdiğini gösteriyor. Açılan kurslarda ve bu hafta başlayan Kur’an Kursu’nda amaç çocukların Kuran-ı Kerim’i öğrenerek, hem dini bilgilerini geliştirmeleri, hem de bilgisayar sınıfını ve kütüphaneyi kullanabilmeleri hedefleniyor.

 

İlçe Müftülüğünden görevlendirilen Kuran kursu öğreticisi ile Bilgievi öğretmeni tarafından verilen dersler hafta için her gün saat 9 ile 13.30 arasında gerçekleşiyor. İlerleyen haftalarda havaların durumuna göre Esentepe mesireliğinde aktiviteler, yüzme havuzunda yüzme kursları verilmesi de planlanıyor. Geredemedyatakip

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama