Belediye Başkanı Yılmaz ; “12 adet futbol sahası belirledik”

  18 Nisan 2013

  Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Kartalkaya'daki bu otellerin yaz aylarında da çalışması ve bölgenin futbol turizmi ile canlanması için 12 adet futbol sahası yeri belirledik” dedi.

   
  Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Kartalkaya'daki bu otellerin yaz aylarında da çalışması ve bölgenin futbol turizmi ile canlanması için 12 adet futbol sahası yeri belirledik” dedi.
  Basın mensuplarıyla Gölcük Tabiat Parkı'nda bulunan bir tesiste bir araya gelen Yılmaz, Bolu'da deniz turizmi haricinde diğer turizm faaliyetlerinin yapılabileceğini söyledi.
  Bolu olarak turizmden yeterince faydalanamadıklarını anlatan Yılmaz, Bolu turizminin canlanması için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.
  Bolu Belediyesi olarak var olan futbol turizmini geliştirmek için Abant ve Kartalkaya'da çalışmalar yaptıklarını belirten Yılmaz, “Kartalkaya'da bulunan otellerimiz 3 ay süren kış turizminin ardından 9 ay boyunca oteller boş bir şekilde beklemekte. Kartalkaya'daki bu otellerin yaz aylarında da çalışması ve bölgenin futbol turizmi ile canlanması için 12 adet futbol sahası yeri belirledik. Bunu yapan Bolu Belediyesi” diye konuştu.
  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.28013777732849