BBP’NİN KURUCU İLÇE YÖNETİMİ BELLİ OLDU

  2 Ocak 2019

  Gerede’de teşkilatlanmaya giden ve yerel seçimlerde çıkış yapması beklenen Büyük Birlik Partisi’nin kurucu ilçe yönetiminde yer alan isimler belli oldu.

  Uzun süredir Gerede’de teşkilatı bulunmayan Büyük Birlik Partisi Gerede’de teşkilatlanma çalışmasını tamamladı. Konu konuyla ilgili bir açıklama yapan İlçe Başkanı Yusuf Alyaprak, “Partimizin kurucu ilçe yönetimini oluşturduk. 8 kişiden oluşan kurucu yönetim kurulu üyelerimizle partimizin ilçe teşkilatının temelini atacak, ilçe kongremize hazırlanacağız. Şu anda çok büyük ilgi görüyoruz. Partimize üye olmak isteyen, görev almak isteyen birçok kişi var. Önümüzdeki günlerde yapacağımız kongrede geniş katılımlı bir yönetim kurulu oluşturacağız” diye konuştu.

   

  Alyaprak ayrıca, yerel seçimlerde Gerede’yi liyakatli kadrolarla buluşturmak için toplumun farklı kesimlerinden vatanını, milletini ve memleketini seven kişilerin yer aldığı geniş bir istişare mekanizması oluşturacaklarını söyledi. Partinin kurucu ilçe yönetimi şu isimlerden oluştu: Yusuf Alyaprak, Eyüp Yalçın, Ramazan Soykan, Selami Şener, Nuri Özgür Özsağ, Hüseyin Akbulutlu, Nazif Erdoğan, İbrahim Akbulutlu.

   

  GÖREV DAĞILIMI BU HAFTA BELLİ OLACAK

  Partinin kurucu ilçe yönetim kurulunun görev dağılımı bu hafta belli olacak. Yusuf Alyaprak’ın ilçe başkanlığında oluşturan yönetimde yer alan Gerede yerel medyasının genç simalarından Eyüp Yalçın’ın ilçe başkan yardımcısı ve basın sözcüsü olması, yerel seçimlere hazırlık için de özel bir ekip oluşturulması bekleniyor. A. Haktan Yamantürk

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.8319981098175