BBP’LİLER GAZETECİLERLE BULUŞTU

  11 Ocak 2019

  Büyük Birlik Partisi Gerede İlçe Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Gerede'de görev gazetecileri unutmadı.

  Gerede'de yeni kurulan ve yerel seçimlerde büyük çıkış yapması beklenen Büyük Birlik Partisi Gerede İlçe Başkanlığı tarafından, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü anısına Gerede'de görev yapan medya mensuplarına kalem hediye edildi.

  Kendileri de medya sektöründe yer alan Büyük Birlik Partisi Gerede İlçe Başkanı Yusuf Alyaprak ve İlçe Başkan Yardımcısı Eyüp Yalçın, Gerede Medyatakip Gazetesi’nden Mehmet Çığrılı, Gerede Yenigün Gazetesi’nden Serkan Candan ve sosyal medya üzerinden yayın yapan Gerede Life’dan Ali Can Duman ile görüşerek kendilerinin gününü kutladılar ve günün anısına hediye takdim ettiler.

   

  “BU MESLEĞİN ZORLUKLARINI VE SIKINTILARINI İYİ BİLİYORUZ”

  İlçe Başkanı Alyaprak konuyla ilgili yaptığı açıklamada, bu mesleğin zorluklarını ve sıkıntılarını iyi bildiğini, Gerede'nin gelişmesi için yerel medyaya büyük görev düştüğünü belirterek, Gerede'nin gelişimi noktasında Gerede yerel medyasının daha özgür olması için hep birlikte çalışacaklarını söyledi.

  Alyaprak’ın açıklaması şöyle:

  “BBP Gerede İlçe Teşkilâtı olarak, görevini layıkıyla yapan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, şehit gazeteci İsmail Güneş başta olmak üzere görevi başında hayatını kaybeden tüm basın mensuplarını rahmetle anıyoruz.

  Bugün, kendisi de benim gibi uzun süre medya sektöründe yer alan İlçe Başkan Yardımcımız Eyüp Yalçın ile birlikte Gerede'de görev yapan medya mensuplarını ziyaret ettik.

  Bu mesleğin zorluklarını ve sıkıntılarını iyi biliyoruz.

  Gerede'nin gelişmesi için yerel medyaya büyük görev düşüyor.

  Gerede'nin gelişimi noktasında Gerede yerel medyasının daha özgür olması için hep birlikte çalışacağız.”

  “YEREL MEDYANIN ÖZGÜRLÜĞÜ ÇOK ÖNEMLİ”
  BBP İlçe Başkan Yardımcısı ve Medya Sorumlusu Eyüp Yalçın ise yaptığı açıklamada,
  "Ben Gerede yerel medyasına ilk adımımı 10 yıl önce yine bir yerel seçimler öncesinde atmıştım. Farklı yerlerde çalıştım ama kalemimi hiç eğip bükmedim. "Bu kalem gerekirse kırılır ama eğilmez" dedim. Zaten köşemin ismi de bu nedenle "Kırık Kalem" idi.
  Şimdi siyasete adım attım. Ben ve BBP'deki dava arkadaşlarım biliyoruz ki Gerede'nin daha iyi, daha gelişmiş bir şehir olması için yerel medyanın özgürlüğü çok önemli.
  İlçe Başkanımın da ifade ettiği gibi Gerede'de yerel medyanın daha özgür ve daha aktif olması için hep birlikte çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.1494607925415