SEVİM Eczanesi
KURUKAHVECİ Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SEVİM Eczanesi
SÜMER MAH.CUMHURiYET CAD195/A DAMLA MARKET KARSISI
Tel: 0374 2173195
KURUKAHVECİ Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Aydınöz Apt. no:51/19C (Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 210 16 17
Bolu 5 günlük hava tahmini

“BAYRAĞI KİRLETMEDEN TAŞIYACAĞIZ”

7 Nisan 2021

Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem, İsmail Akgül’den devraldığı görev sonrasında bir basın açıklaması yayınladı. Cihan Özkalem, “Bizler de bu kutsal emanette, Allah'ın izni ve inayetiyle ehline teslim edeceğimiz gün ve saate kadar yüksek vazife duygusuyla azalmayan, azalmayacak ve azımsanmayacak mücadele aşkı ile ‘bayrağı’ kirletmeden taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem, İsmail Akgül’den devraldığı görev sonrasında bir basın açıklaması yayınladı. Cihan Özkalem yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım’ın takdirleriyle 02.04.2021 tarihi itibariyle Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Neferi olmaktan onur ve gurur duyduğumuz kutlu davamızda, bugüne kadar bayrağı hakkıyla taşımış olan, lekelemeden, kirletmeden, yere düşürmeden bizlere teslim eden değerli dostum, çocukluk arkadaşım, iki dünya kardeşim Sayın İsmail Akgül Başkanımızdan ve geçmiş dönemlerde Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı görevini yürüten tüm başkanlarımızdan Allah razı olsun.”

 

“ÜLKÜ OCAKLARI OLARAK HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI VE ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARI YAPMAYA HAZIRIZ”

“Bizler de bu kutsal emanette; Allah'ın izni ve inayetiyle ehline teslim edeceğimiz gün ve saate kadar yüksek vazife duygusuyla azalmayan, azalmayacak ve azımsanmayacak mücadele aşkı ile "bayrağı" kirletmeden taşıyacağız. Ülkü Ocakları yetişmiş kadrosu, zengin birikimi ve yarım asrı geçen tecrübesiyle her daim her göreve hazır, Ülkücü Hareket’in Lideri Devlet Bahçeli Bey’in ve Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım Beyin emrindedir. Ülkü Ocakları olarak her türlü fedakarlığı ve özverili çalışmaları yapmaya hazırız. Zora talip olan, imkânsızlıklar içinden hilal gibi doğan Milliyetçi - Ülkücü Hareket’in mensupları olan bizler Davanın şanlı bayrağını onurla ve gururla maziden atiye taşıyama arzusu içerisindeyiz.”

 

“HEDEFİMİZ UĞRUNDA AŞAMAYACAĞIMIZ ENGELİN VE VARAMAYACAĞIMIZ HEDEFİN OLMADIĞINI BİLİYORUZ”

“Şehitlerimizin emaneti olan bu görevimiz ağır, sorumluluğumuz çoktur. Zorlukların üstesinden gelmek için kudretimiz; damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur! Geleceğin Güçlü Türkiye'sinin inşası; Ülkü Ocakları'nın omuzlarında bir sorumluluk ve Ülkü Ocaklıların yüreklerinde bir ateştir. Bizler bu inançla, birlik ve beraberliğimizin verdiği güçle, hedefimiz uğrunda aşamayacağımız engelin ve varamayacağımız hedefin olmadığını biliyoruz. Hedefimiz uğrunda vicdanımızla, aklımızla ve fikirlerimizle dönemlere hapsolanların inadına devirler üstüne yükseleceğiz! Yüce Allah bizleri mahcup etmesin. Ne mutlu Türküm diyene!”

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama