ÖZGÜR Eczanesi
ÇAMLIBEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZGÜR Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.Sınmazhan Apt.No:23/C (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 270 50 49
ÇAMLIBEL Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:9/2 (80.YIL SAĞLIK OCAĞI KARŞISI)
Tel: 0374 215 51 00
Bolu 5 günlük hava tahmini

BATI KARADENİZ BİRLİGİ FATİH METİN ZİYARET

8 Kasım 2019

Başzonder öncülüğünde Batı Karadeniz Platformu (Zonguldak, Bolu, Karabük, Bartın, Çankırı, Kastamonu ve Sinop İlleri Ankara il dernekleri/federasyonları) ve Karadeniz Birliği Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin’i makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Programa Batı Karadeniz Platformunun yanı sıra Karadeniz Birliği adına Rize, Trabzon, Ordu ve Giresun’dan da katılımlar oldu.

Ziyarete Zonguldak ve Batı Karadeniz platformunun temsil ettiği bölge ile genel olarak Karadeniz Bölgesinin sorunlarını ve hedefleri konuşuldu. Bölgenin gelişebilmesi için Milli aracın Filyosta üretilmesi, Karadeniz otoyolunun Sinop’tan Düzce’ye kadar olan kısmının bir gayretle tamamlanması, Sakarya - Bartın demiryolu projesinin bir an önce hayata geçirilmesi ve Filyos Vadisi Projesinin su ihtiyacının karşılanması olarak belirlendiği ilk dört temel hedef ve proje temelli yaklaşımlar Bakan Yardımcısı Fatih Metin’in de ilgisini çekti.

 

Diğer yandan, Batı Karadeniz Platformu şu andaki temel hedeflerinin bu olmakla birlikte diğer projeler ve özellikle Bölge için cazibe merkezi olabilecek kapasitede olan her türlü projenin platform ve birlik olarak arkasında olduğunu, buna sahip çıkmak için elerinden geleni yapacaklarını ve son dönemde Bolu Federasyonun Başkanı Mehmet Bilginin öncülüğünde gündeme gelen ve adeta bölgeye proje ve yatırım tohumu eken sürdürülebilir Kalkınma Derneklerinin Platformunun tamamında oluşturulması yönündeki fikrimizi beyan etti.

 

Ardından platformu temsilen, Platformun Sözcüsü Yaşar Okur tarafından bölgeyle ilgili sunum yapıldı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama