BAŞKAN YILMAZ’IN HEDEFİNDE AKSOY VARDI

  12 Ekim 2018

  “Hayır Çarşısı’na bugüne kadar hayrı olmamış”

  Bolu Belediye Meclisi Ekim Ayı İkinci Toplantısı’nda konuşan Başkan Alaaddin Yılmaz, belediyeye ait Hayır Çarşısı’na yardım etmediği gerekçesi ile CHP Bolu Belediye Meclis Üyesi ve Akpiliç firmasının sahibi Mustafa Fahrettin Aksoy’a yüklendi.

  Haber: Erol DEĞİRMENCİ

  Bolu Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantıları geçtiğimiz günlerde sona erdi. İlk toplantıda Bolu Belediyesi Hayır Çarşısı’na yardım etmeyen firmaları eleştiren Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, bu firmalar için “Bolulu değil, Bolu’dan geçinenler” diye hitap etmişti.

  Meclisin ikinci toplantısında ise Başkan Yılmaz, Bolu Belediyesi Hayır Çarşısı’na hiç yardım etmediğini iddia ettiği CHP Bolu Belediyesi Meclis Üyesi ve Akpiliç firmasının sahibi Mustafa Fahrettin Aksoy’a yüklendi. Başkan Yılmaz, Aksoy için “Hayır Çarşısı’na bugüne kadar hayrı olmamış” diyerek, “Mustafa Aksoy’a sataşmak istedim. Çünkü Hayır Çarşısı’na bugüne kadar hayrı olmamış. Bütün firmalar Hayır Çarşısı’na sürekli yardım ediyor. Mutfak Günleri bir özel etkinlik. Şu an belediye meclis üyesi. Burada dil böyle. Öteki hep vermiş, kısa bir süre kesmiş şimdi 2-3 misli yardım etmeye başladı. Akpiliç, Bolu Belediyesi Hayır Çarşısı kurulduğundan bu yana bir tavuk bile yardım etmemiştir. Geçen de söylediğim buydu ve yüzüne karşı söyledim. Şimdi aleni söylemiş oldum” ifadelerini kullandı.

  “BİR YILDA EN AZ 3 KURBAN VERİRİM”

  Bolu Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Erhan Beykoz’un, “Siz ne kadar yardım ediyorsunuz, kaç tavuk veriyorsunuz?” demesi üzerine Başkan Yılmaz, tavukların sahibinin kendisi olmadığını ve bir yılda en az 3 kurban verdiğini belirterek, “Maalesef manipülasyonu çok iyi beceriyoruz. Bizim işimiz şov değil. Yoksa bize Mustafa bey tavuk verse ne yazar. Ciddi firmalardansan kusura bakma. Bazıları da kendi firması vermiyor diye yazmış. Benim ne verdiğimi herkes biliyor. En az bir yılda 3 kurban veririm. Biz tavuk sahibi değiliz, sadece üreticiyiz. Mustafa Aksoy bir tavuk bile vermedi” şeklinde konuştu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.0260639190674