GÜRÜN Eczanesi
SELEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

GÜRÜN Eczanesi
Büyük Cam Mah. İzzet Baysal Cad. No:130
Tel: 0374 215 16 55
SELEN Eczanesi
Gölyüzü Mah.Bahar Sok.Mehmet Efendi Apt.No:40/1
Tel: 0374 218 20 48
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞKAN YILMAZ’IN HEDEFİNDE AKSOY VARDI

12 Ekim 2018

“Hayır Çarşısı’na bugüne kadar hayrı olmamış”

Bolu Belediye Meclisi Ekim Ayı İkinci Toplantısı’nda konuşan Başkan Alaaddin Yılmaz, belediyeye ait Hayır Çarşısı’na yardım etmediği gerekçesi ile CHP Bolu Belediye Meclis Üyesi ve Akpiliç firmasının sahibi Mustafa Fahrettin Aksoy’a yüklendi.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Bolu Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantıları geçtiğimiz günlerde sona erdi. İlk toplantıda Bolu Belediyesi Hayır Çarşısı’na yardım etmeyen firmaları eleştiren Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, bu firmalar için “Bolulu değil, Bolu’dan geçinenler” diye hitap etmişti.

Meclisin ikinci toplantısında ise Başkan Yılmaz, Bolu Belediyesi Hayır Çarşısı’na hiç yardım etmediğini iddia ettiği CHP Bolu Belediyesi Meclis Üyesi ve Akpiliç firmasının sahibi Mustafa Fahrettin Aksoy’a yüklendi. Başkan Yılmaz, Aksoy için “Hayır Çarşısı’na bugüne kadar hayrı olmamış” diyerek, “Mustafa Aksoy’a sataşmak istedim. Çünkü Hayır Çarşısı’na bugüne kadar hayrı olmamış. Bütün firmalar Hayır Çarşısı’na sürekli yardım ediyor. Mutfak Günleri bir özel etkinlik. Şu an belediye meclis üyesi. Burada dil böyle. Öteki hep vermiş, kısa bir süre kesmiş şimdi 2-3 misli yardım etmeye başladı. Akpiliç, Bolu Belediyesi Hayır Çarşısı kurulduğundan bu yana bir tavuk bile yardım etmemiştir. Geçen de söylediğim buydu ve yüzüne karşı söyledim. Şimdi aleni söylemiş oldum” ifadelerini kullandı.

“BİR YILDA EN AZ 3 KURBAN VERİRİM”

Bolu Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Erhan Beykoz’un, “Siz ne kadar yardım ediyorsunuz, kaç tavuk veriyorsunuz?” demesi üzerine Başkan Yılmaz, tavukların sahibinin kendisi olmadığını ve bir yılda en az 3 kurban verdiğini belirterek, “Maalesef manipülasyonu çok iyi beceriyoruz. Bizim işimiz şov değil. Yoksa bize Mustafa bey tavuk verse ne yazar. Ciddi firmalardansan kusura bakma. Bazıları da kendi firması vermiyor diye yazmış. Benim ne verdiğimi herkes biliyor. En az bir yılda 3 kurban veririm. Biz tavuk sahibi değiliz, sadece üreticiyiz. Mustafa Aksoy bir tavuk bile vermedi” şeklinde konuştu.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama