ELMAS Eczanesi
ELMAS Eczanesi
KIZILTAN Eczanesi
KIZILTAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞKAN YILMAZ’DAN ÜNİVERSİTEYE VEDA ZİYARETİ

22 Mart 2019

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz veda ziyaretleri kapsamında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi(BAİBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’yı ziyaret etti.

Ziyarete Başkan Alaaddin Yılmaz’ın yanı sıra Emine Davarcıoğlu, Bolu Belediye Meclis Üyeleri Necip Çarıkcı ve Haluk İnceler katıldı. Ziyarette Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Erol Ayaz, Prof. Dr. Vahdettin Çiftçi, Prof. Dr. Mustafa Yaman, Genel Sekreter Doç. Dr. Sameddin Gündüz ile Rektör Danışmanı Prof. Dr. Aydın Him de hazır bulundu.

Belediye Başkanı Aladdin Yılmaz, “15 yıllık icraat döneminde, Bolu’da bir şehircilik değişim, dönüşüm yapmak üzere göreve başladık Bolu’nun turizm, spor, sağlık ve üniversite kenti olacağını ilk defa söyledik ve bu hedefleri yakalamak için yoğun bir çalışma yaptık. Bu süre esnasında üniversitemizle birlikte birçok çalışmamız oldu. Şahsınızda tüm üniversite çalışanlarına teşekkür ediyor, yeni dönemin hem üniversite hem de Bolu açısından hayır olmasını diliyorum” diye konuştu.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı ise, “Rektör olarak göreve başladıktan sonra Başkanımla ilk görüşmemizde bana ilk cümlesi şu olmuştu:  Hocam Bolu’ya alıştığınız zaman bırakamazsınız.  Kendisinden Allah razı olsun. Ne zaman kendisine başvursak tüm isteklerimizi hızlı bir şekilde yerine getirdi. Görev yaptığımız süre içinde bize de abilik yaptı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kendilerine minnettarız ve her zaman şükranla anacağız. Biz bu ziyareti bir veda görüşmesi olarak kabul etmiyoruz. Bizler kendilerinin görüşlerinden her zaman yararlanacağız ve bu konuda başkanımızın yanımızda olacağını biliyoruz. İnşallah önümüzdeki dönem kendisi ve Bolu için hayırlı olur. Nazik ziyareti için ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyarette Başkan Yılmaz, Rektör Alişarlı’yafilografi ile yapılmış bir Türk bayrağı hediye ederken, Rektör Alişarlı da kendisine Üniversitemizin logosunun yer aldığı çini tabak hediye etti.Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama