DOĞAL Eczanesi
BOLU Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

DOĞAL Eczanesi
YasamKent Mah.Kalc Konutlar s Merkez 28.Blok Z­9
Tel: 0374 275 27 25
BOLU Eczanesi
Büyük Camii Mah. Fevzipaşa Cad. No:20/A (Hisar Tepesi)
Tel: 0374 215 74 95
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞKAN YILMAZ’DAN SEKİZ HASTAYA ZİYARET

14 Mart 2019

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta gerçekleştirdiği hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta da 8 hastayı evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 10 yıldır aralıksız olarak devam eden hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta da 8 hastayı evlerinde ziyaret eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hastalarla yakından ilgilenerek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başkan Yılmaz, ev ziyaretlerinin yanı sıra İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünite’de tedavi gören hastaları da ziyaret ederek acil şifalar diledi.

Bu haftaki hasta ziyaretlerinde Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Şevki Erkal, Bolu İl Sağlık Müdür Yardımcısı Şerife Koçyiğit, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Taner Laçin, BAİBÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Ali Can Önal, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seçkin Özgen, Kızılay Bolu Şube Başkanı Muhsin Kınacı, Bolu Belediyesi Kurum Doktoru Gülsüm Öncü, AK Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir ve AK Parti Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Melek Akgül de eşlik etti. Elif Erdoğan

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama