Başkan Yılmaz’dan hasta ziyaretleri

  11 Ekim 2018

  Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, sağlık sorunları bulunan 7 kişiyi beraberindeki heyetle evlerinde ziyaret etti.

  2009 yılında başladığı hasta ziyaretlerini bu hafta da sürdüren Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, sağlık sorunları bulunan 7 kişiyi evlerinde ziyaret etti.

  Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nce organize edilen anlamlı ziyaretlerde Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hasta vatandaşla ‘geçmiş olsun’ dileklerini ileterek, herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

  Başkan Yılmaz, bazı ailelerin çeşitli talepleri üzerine ilgili belediye personellerinde talimat verdi ve gereğinin yapılmasını istedi. Uzatılan yardımeli nedeniyle büyük mutluluk yaşayan hasta ve yakınları ise Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve beraberindeki heyete destekleri nedeniyle teşekkür etti.

  Perşembe günü sabahtan başlayarak öğleye kadar devam eden ziyaretlerde Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a resmi kurumları temsilen; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Koçyiğit, Kamu Hastaneler Başkanı Şevki Erkal, Kızılay Şube Başkanı Muhsin Kınacı, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Şerife Koçyiğit, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seçkin Özgen, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür vekili Fazilet Çobanoğlu, belediye kurum hekimi Gülsüm Öncü ile AK Parti’yi temsilen İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler, İl Yönetim Kurulu üyesi Emine Aydemir, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ ve Belediye Meclisi Üyesi Hicran Çağalı eşlik etti. Elif Erdoğan

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.27252411842346