EGE Eczanesi
İREM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

EGE Eczanesi
Karamanlı Mah.İsmet Paşa Cad.No:68/A (Ümit Disco Karşısı )
Tel: 0374 217 63 40
İREM Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 222 99 88
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞKAN YILMAZ MAHALLE MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

5 Aralık 2018

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Aralık ayı muhtarlar toplantısında mahalle muhtarları ile bir araya gelerek belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından her ay düzenlenen muhtarlar toplantılarının Aralık ayı oturumu gerçekleştirildi. Bolu Belediyesi İmarethane Sosyal Tesisleri toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu AFAD Müdürü Cenk Yıldız, Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve Zerrin Biçen, Bolu Belediyesi daire müdürleri ve muhtarlar katıldı.

 

Toplantıda ilk olarak Bolu AFAD Müdürlüğü tarafından Temel Afet Bilinci ile ilgili bir film gösterimi ve sunum gerçekleştirildi. Sunumun ardından Bolu Belediyesi çalışmaları ile ilgili muhtarlara bilgiler veren Başkan Yılmaz, muhtarlardan gelen soruları yanıtladı. Toplantının sonunda 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü sebebiyle Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve Zerrin Biçen, Bolu Belediye Meclis Üyesi Canan Akbay ve Bolu’nun tek kadın muhtarı olan Bahçelievler Muhtarı Selma Hancıoğlu’na çiçek takdim edildi. Elif Erdoğan

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama