Başkan Yardımcısı'dan Başkan Yağcı'ya ziyaret

  5 Şubat 2018

  Bolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'yı makamında ziyaret etti.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yağcı, "Bolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen Hanımefendi nezaket ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" dedi. Ardından Bilecik Giyim ve Mensucat Odası Başkanı Haşim Balcı ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Yağcı'yı makamında ziyaret etti. Yeni seçilen yönetime başarıların devamını dileyen Başkan Yağcı, "Giyim ve Mensucat Odası Başkanı Haşim Balcı ve yönetim kurulu üyeleri ziyarette bulundular. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da kurum ve kuruluşlarla el ele gönül gönülle vererek, birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Seçimlerde güven tazeleyen Başkan Haşim Balcı ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum" dedi.

   

  45 yıldır ahşap yontmacılığı yapıyor

  Başkan Yağcı ziyaret kapsamında şehrin sanatkarlarından Kemal Çınar'ın kendisinin ziyaret ettiğini belirterek, "45 yıldır ahşap yontmacılığı yapan Kemal Çınar bey ziyarette bulundular. El emeği göz nuru yapmış olduğu üzerinde Osmanlı Devleti'nin manevi kurucusu Şeyh Edebalı hazretlerinin temsili resmi olan çalışmayı takdim ettiler. Kemal beye ziyaretleri ve anlamlı hediyesi için teşekkür ediyorum. Uzun yıllar boyunca sanatını sağlık içerisinde icra etmesini temenni ediyorum" dedi.

   

  Ardından emekli Tarih Öğretmeni Kemal Zafer'in ziyarette ulunduğu aktaran Başkan Yağcı,"Emekli Tarih Öğretmeni Kemal Zafer Sever hocamız almış olduğumuz Yılın Belediye Başkanı ödülü sebebiyle tebrik ziyaretine geldiler. Nazik, hoşgörülü davranışları sebebiyle teşekkür ediyorum. Her zaman şehrimize yönelik yapmış olduğumuz çalışmalar dolayısıyla bir eğitim neferi olarak teşvik edici ve gayretlendirici destekleri olmuştur. Hocamızın bu bakış açısı ve destekleri sebebiyle teşekkür ediyorum" dedi

   

  Başkan Yağcı'yı son olarak bir zücaciye firması sahibi Mehmet Can ziyaret etti. Başkan Yağcı, Bilecik merkez Pelitözü Mahallesinin yetiştirdiği gençlerden Mehmet Can'a yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yağcı, Yaptıkları üretimlerle ülkemize ayrı güzellikler katıyorlar. Şehrimizi de gururla temsil ediyorlar. Şehrimizde yatırım yapmak için yer araştırması içerisindeler. Şehrimiz insanının kendisini geliştirerek, doğduğu yere dönerek yatırım yapması bizlerinde gücüne güç katıyor. Ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum" dedi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.6804201602936