ELMAS Eczanesi
SELEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
SELEN Eczanesi
Gölyüzü Mah.Bahar Sok.Mehmet Efendi Apt.No:40/1
Tel: 0374 218 20 48
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞKAN ÖZCAN’IN SAVUNMA YAPACAĞI TARİH BELLİ OLDU

14 Eylül 2021

Sosyal medyada anlattığı anısı ile ilgili Cumhuriyet Halk Partisi tarafından uyarılması talebiyle Yüksek Disiplin Kuruluna sevk edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın savunma yapacağı tarih belli oldu. Yüksek Disiplin Kurulu Bolu Belediye Başkanı Özcan’ın 25 Ekim’de savunma yapmasına karar verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yüksek Disiplin Kurulu (YDK), Sosyal medyada anlattığı anısı ile ilgili Cumhuriyet Halk Partisi tarafından uyarılması talebiyle Yüksek Disiplin Kuruluna sevk edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın 25 Ekim’de savunma yapmasına karar verdi.

 

Yüksek Disiplin Kurulu tarafından 25 Ekim’de savunma yapılmaya çağrılan Başkan Özcan, konu ile ilgili savunmasını yazılı veya sözlü olarak yapabilecek.

 

“BOYNUMUZ KILDAN İNCE”

Yüksek Disiplin Kurulu tarafından savunması alınacak olan Başkan Özcan konu ile ilgili daha önce yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer vermişti; “Tüzüğümüze göre MYK’nin böyle bir talepte bulunma hakkı var. Yani hukukçu olarak söylüyorum, MYK’yi burada yargıç gibi düşünün, Yüksek Disiplin Kurulunu da mahkeme gibi. Şu an ben uyarılma cezasıyla Yüksek Disiplin Kuruluna sevk edildim. Orada savunmamı yapacağım. Yüksek Disiplin Kurulu asıl mahkemedir. Adil insanlardan oluşmaktadır. Ben kendimi orada ifade edeceğim. Eğer uyarı cezası alman gerekiyor derse YDK, boynumuz kıldan ince” Sefa GÜNAY

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama