ÖZGÜR Eczanesi
ÇAMLIBEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZGÜR Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.Sınmazhan Apt.No:23/C (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 270 50 49
ÇAMLIBEL Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:9/2 (80.YIL SAĞLIK OCAĞI KARŞISI)
Tel: 0374 215 51 00
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞKAN ÖZCAN’DAN İZZET BAYSAL VAKFI HEYETİNE İFTAR

13 Mayıs 2019

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren aşevinde, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, Ahmet Baysal’ın eşi Solmaz Baysal ve İzzet Baysal Vakfı Mütevelli heyetine iftar yemeği verdi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İzzet Baysal Şükran Günleri sebebiyle İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve mütevelli üyelerine iftar yemeği verdi. Bolu Belediyesi Aşevinde gerçekleştirilen iftar yemeğine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve eşi Meral Özcan, BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve eşi Solmaz Baysal, İzzet Baysal’ın kızı Esin Avunduk, İzzet Baysal Vakfı Mütevelli heyeti ve yaklaşık 2 bin vatandaş katıldı. İftar saati öncesinde aşevine gelen Başkan Özcan, vatandaşlarla tek tek selamlaşarak yemek ikramını eşi Meral Özcan ve İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ile beraber gerçekleştirdi.

İftar sonrasında yaptığı konuşmada Başkan Özcan, “Bugün aramızda çok özel bir misafirimiz bulunuyor. Ahmet Baysal amcamızı hepimiz tanıyoruz. İzzet Baysal Vakfı mütevelli heyeti üyelerimizin de tamamı bugün bizlerle birlikte buradalar. Ben geçtiğimiz gün Ahmet amcamıza sizlerle bir iftar yemeğinde bir araya gelmek istiyorum dedim. Kendisi de bana tek bir şartla katılırım dedi. Ben aşevinde halkımızla birlikte iftar yapmak istiyorum dedi. Onun isteği üzerine bu akşam burada sizlerle bir araya geldi. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi. A. Haktan Yamantürk

BAŞKAN ÖZCAN’DAN İZZET BAYSAL VAKFI HEYETİNE İFTAR
BAŞKAN ÖZCAN’DAN İZZET BAYSAL VAKFI HEYETİNE İFTAR
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama