KIZILTAN Eczanesi
HAYAT Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
HAYAT Eczanesi
Tabaklar Mah.izzet Baysal Cad.No:38
Tel: 0374 217 26 77
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞKAN ÖZCAN’DAN 5 BİN TL BAĞIŞ

8 Ağustos 2019

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi Hayvan Hakları Komisyonun başlattığı bağış kampanyasına bağışta bulundu. Özcan; “Tüm siyasi partileri, sivil toplum örgütlerini ve tüm vatandaşlarımızı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum” dedi.

Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, geçtiğimiz aylarda sahipli ve sahipsiz hayvanların haklarını komisyon ile daha etkin bir şekilde korunmasını sağlamak amacıyla kurulan Bolu Belediyesi Hayvan Hakları Komisyonun başlattığı bağış kampanyasına 5 bin lira bağışta bulundu.

Bolu Belediye Meclisi Ağustos Ayı 2’nci toplantısında gündeme gelen bağış kampanyası için bağışta bulunan Başkan Özcan, “İnşallah ben önümüzdeki süreçte tüm belediye meclis üyelerimizin de karınca kararınca buraya katkı yapmalarını diliyorum. Bu bağışlar saten şartlı bağış oluyor bu parayı başka yerlerde kullanamıyorsunuz. Bu bağışlar hayvanların korunması ve barınması için kullanılacak. Biz Orman Genel Müdürlüğüne gerekli başvuruyu yaptık. Çaydurt’un ilersine bir köpek köyü projemiz var. İnşallah orada hayvanlarımıza daha sağlıklı bir şekilde yaşayacakları bir alan inşa edeceğiz. Ben buradan tüm siyasi partileri, sivil toplum örgütlerini ve tüm vatandaşlarımızı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum” dedi.

 

Bağışta bulunmak isteyecekler için Bolu Belediyesi Hayvan Hakları Komisyonu tarafından T.C. Halk Bankası Bolu Şubesinde açılan banka hesap numarası IBAN: TR18 0001 2009 2560 0007 0000 60

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama