HÜLYA Eczanesi
STAD Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

HÜLYA Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:5/A(60.yıl ilköğretim ve 80. yıl sağlık ocağı yanı)
Tel: 0374 217 64 24
STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
Bolu 5 günlük hava tahmini

Başkan Özcan’a, Ankara yolu gözüküyor

27 Mayıs 2020

“ANKARA’DA BAZI GÖRÜŞMELERİMİZ OLACAK”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, korona virüs sebebiyle yarıda kalan yatırımlar için Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş ile görüşme gerçekleştireceklerini açıkladı.

Haber: Erol Değirmenci

Bayramın son gününde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu’ya sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretin sonunda Kılıçdaroğlu, tüm Bolululara selam söyleyerek şehirden ayrılırken, Başkan Özcan da basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“KORONA SEBEBİYLE GECİKEN İŞLER VAR”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yaptığı açıklamada korona virüs sebebiyle geciken işler olduğunu, bu konu hakkında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile görüşeceklerini söyleyerek, “Yapıyorlar zaten. Konuşuyoruz. İlk süreçte biliyorsunuz, İstanbul’dan otobüs istedik. Sağ olsunlar istediğimiz sayıda otobüsü bize gönderdiler. Önümüzdeki günlerde Ankara’da bazı görüşmelerimiz olacak. Korona sebebiyle geciken işler var. Ataşehir Belediyemiz buraya bir park yapacak. Bunun sözü vermişti. Bizim, bizden küçük belediyelere yardımlarımız olacak. Biz partizanlık yapmıyoruz. MHP’li Mudurnu Belediyesi’ne de, Ak Partili Yeniçağa Belediyesi de, CHP’li Kıbrıscık Belediyesi de aynı mesafede davranmamızı istedi. Benim sayın İmamoğlu’ndan destek almak için araya genel başkanımızı sokmaya gerek yok.” İfadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama