STAD Eczanesi
GÜNSEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
GÜNSEL Eczanesi
Tabaklar Mh. İzzet Baysal Cad.No:15/B (Cadde AVM Yanı)
Tel: 0374 217 05 63
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞKAN ÖZCAN ZAFERİ BOLULULARLA KUTLADI

24 Haziran 2019

Belediye Başkanı Tanju Özcan 1 haftadır İstanbul’da sürdürdüğü seçim çalışmaları sonrasında İstanbul’da yaşayan Bolulularla tek tek görüşerek İmamoğlu’na destek istedi. İmamoğlu’nun seçimi kazanmasının ardından Özcan İstanbul’da yine Bolulular ile buluşarak seçim zaferini kutladı.

Tekrarlanan İstanbul seçimleri için 1 hafta boyunca İstanbul’da yaşayan Boluluları tek tek ziyaret ederek Ekrem İmamoğlu’na destek isteyen Belediye Başkanı Tanju Özcan seçimi İmamoğlu’nun kazanmasının ardından İstanbul’da Boluluların yoğunlukta yaşadığı Tuzla’da bir araya gelerek seçim zaferini kutladı.

 

İstanbul seçimlerini Bolu gazetesine değerlendiren Başkan Özcan, “1 haftadır İstanbul’da ki hemşerilerimizle birlikteyim. Sağ olsunlar İstanbul’da beni bağırlarına bastılar. Ben hemşerilerimizle görüşmemde aynı zamanda çok iyi arkadaşım olan Ekrem İmamoğlu’nun seçilmesinin Bolu içinde daha hayırlı olacağını, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile omuz omuza çalışacağımızı dile getirdim. İmamoğlu’nun seçilmesinin Bolu içinde faydalı olacağını söyledim. Vatandaşlarımız sayın İmamoğlu’nun uğradığı haksızlığı gördüler ve buna da büyük tepki gösterdiler. Bu tepki sandıkta da kendini gösterdi. Bolulu hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. 1 haftadır beni burada asla yalnız bırakmadılar” dedi. Bolugazetesi

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama