AYLİN Eczanesi
İREM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

AYLİN Eczanesi
Tabaklar Mh. İzzet Baysal Cad. No:63-12(İng Bank Karşısı)
Tel: 0374 217 30 02
İREM Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 222 99 88
Bolu 5 günlük hava tahmini

Başkan Özcan o firmayı kafaya taktı:

12 Mayıs 2019

“BU ŞİRKETTEN KURTULMAMIZ LAZIM”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediye Meclisi’nde yaptığı açıklamada çöpten enerji üreten firmayı tekrar gündeme taşıyarak, “Bu şirketten kurtulmamız lazım. 19 yıl boyunca kanımızı emmeye devam edecek” dedi.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Bolu Belediye Meclisi Mayıs Ayı İkinci Oturumu dilek ve temenni bölümünde açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, çöpten elektrik üreten firmayı tekrar meclis gündemine taşıdı. Geçtiğimiz toplantıda da bu konu hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Özcan bu firma ile yapılan anlaşmada Bolu menfaatine hiçbir şey olmadığını ve bu şirketle görüşeceğini söylemişti.

“BU ŞİRKETTEN KURTULMAMIZ LAZIM”

Konuyu tekrar gündeme taşıyan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan yaptığı açıklamada, bu şirketten kurtulmaları gerektiğini aksi takdirde 19 yıl boyunca kanlarını emmeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Özcan konuşmasında “Beni en çok rahatsız eden şu metan gazından elektrik üreten firma. Bununla ilgili imzalanan imtiyaz sözleşmesi. Bununla ilgili bir komisyon kuralım. Taşın altına elimizi koymaya hazırız dediniz o zaman bununla ilgili bir komisyon kuralım. Bu şirketten kurtulmamız lazım. 19 yıl boyunca kanımızı emmeye devam edecek. Böyle bir anlaşma olmaz ki. Biz bir firmaya gel kardeşim benim çöpümden elektrik üret. Bu şirket yatırımını tamamlayıp, milyonlarca para kazanıyor. 19 yıl boyunca kazanmaya devam edecek. Artı bizim yaptığımız her çöplükten kazancı olacak ve artacak. Bu konuda hepimizin Bolu’nun menfaatini düşünerek hareket etmemiz lazım” ifadelerini kullandı.

“ÇILDIRIRSINIZ, İNSANIN TANSİYONU YÜKSELİYOR”

Firmanın yazışmalarında verdiği cevapları da anlatan Başkan Özcan, kullandıkları kelimeler karşısında çıldırdığını ve insanın tansiyonunun yükseldiğini belirterek, “Anlaşmayı imzalayan belediye başkanının da ne kadar büyük bir hata yaptığını yazışmalardan anlıyorum. Fark etmiş ama cesur bir adım atamamış. Siz burada bizim arkamızda durursanız, bu konuda ortak bir komisyon kurup çalışalım. Bizim çöpümüzden milyonlar kazanıyorlar, ihtarname çekiyorlar bir de vay efendim düzenli olması noktasında belediye şu eksikliklerde bulunuyorlar. Çıldırırsınız, insanın tansiyonu yükseliyor. Gelin şuna bakalım. Bakın tüm iyi niyetimle söylüyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama