SAĞLIK Eczanesi
ÇAĞLA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SAĞLIK Eczanesi
İzzet Baysal Mah Çakmaklar Cad HacıAhmet ÇatladıoğluApt.No:40/A
Tel: 0374 217 88 77
ÇAĞLA Eczanesi
Tabaklar Mah.Hastane Cad. No:27/1(Kadın Doğum Has.Karşısı)
Tel: 0374 212 20 16
Bolu 5 günlük hava tahmini

Başkan Özcan Milli Parklar Müdürü ile görüştü

29 Eylül 2020

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Gölcük’te bulunan 27 tane bungalov evleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.  Milli Parklar Müdürü ile yaptığı görüşmede Milli Parklar Müdürlüğü’nün 27 tane bungalov evlerini istediğini belirten Özcan, “Bakanlık bize verir misiniz dediler. Bende veririm dedim. Ama bizim oraya birkaç milyonluk harcadığımız para var. Karşılığında bir şey isteriz dedim.Mesela Yedigöller’in kapı gelirini isteriz dedim. Yedigöller’i bize verin hem kapı gelirini alalım hem de bakımını yapalım dedim” ifadelerini kullandı.

Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu’ya 13 kilometre uzaklıkta olan ve her yıl yaklaşık 1 milyon kişinin ziyaret ettiği Gölcük Tabiat Parkı’nda bulunan ve Danıştay tarafında yürütülmesi durdurulan 27 tane bungalov evleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

“YEDİGÖLLER’İN KAPI GELİRİNİ İSTERİZ”

Milli Parklar Bölge Müdürü ile bungalov evleri ile bir konuşma gerçekleştirdiğin belirten Başkan Özcan, “Milli Parklar bölge müdürü buraya geldi. Sayın bakan bir bayram Gölcük’e gelmiş. Bizim orada kullanmayacağız dediğimiz yapıları görmüş. O yapılarla ilgili biliyorsunuz planın iptaline karar verilmişti. Ancak Danıştay yürütmesini durdurmuş, bize de dediler ki sizin burayı işletme gibi bir kararınız var mı? Eğer bu şekilde karar çıkarsa yıkılmayacak orası. Bende hiçbir şekilde orayı işletmeyeceğiz dedim. O zaman ‘bakanlık olarak bize verir misiniz?’ dediler. Bende veririm dedim ama bizim oraya birkaç milyonluk harcadığımız para var. Karşılığında bir şey isteriz dedim. Mesela dedi. Mesela Yedigöller’in kapı gelirini isteriz dedim. Yedigöller’i bize verin hem kapı gelirini alalım hem de bakımını yapalım dedim. Olmazsa bir iki alternatif daha var dedim. Ben teklife açığım dedim. Aradım ne yaptınız diye genel müdürümden haber bekliyorum dedi” ifadelerini kullandı.

“RESMİ BİR TALEP OLMADI SADECE GÖRÜŞME OLDU”

Konu ile ilgili Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin’e de bilgi verdiğini belirten Özcan, “Ben bunla ilgili Fatih bey’e de bilgi verdim” ifadelerine yer verdi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama