ÖZGÜR Eczanesi
ÇAMLIBEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZGÜR Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.Sınmazhan Apt.No:23/C (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 270 50 49
ÇAMLIBEL Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:9/2 (80.YIL SAĞLIK OCAĞI KARŞISI)
Tel: 0374 215 51 00
Bolu 5 günlük hava tahmini

Başkan Özcan itiraf etti

27 Kasım 2019

“KANDIRILDIM AMA…”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ile arasında geçen ilginç diyaloğu anlattı. Başkan Özcan, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin tarafından kandırıldığını söylerken, BEYGAZ şirketinin de yönetim kuruluna girmeye karar verdiğini açıkladı.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ile arasında geçen ilginç ve komik bir diyaloğu kamuoyu ile paylaştı. Şahin’in seçimlerin hemen ardından kendisini aradığını ve Beygaz’da daha fazla hisseleri olduğunu belirterek kendisini kandırdığını söyleyen Başkan Özcan, “Bir gelişme daha yaşandı. Beni yanılttı orada. Bizim hissemiz Bilecik’ten daha fazla olduğu halde, Bilecik Belediye Başkanı ‘Bizim hissemiz sizden daha fazla. Yönetimde ben temsil edeyim’ demişti. Biz de inandık, ‘Tamam’ dedik. Sonra bir baktık bizim hissemiz daha fazlaymış. Kandırıldım. Allah büyük temiz kalpliyiz ki belediye meclislerinden karar alınmadığı için genel kurul iptal edilmiş” dedi.

“YENİ YÖNETİMİNE BEN GEÇECEĞİ”

Beygaz’ın yeni yönetimine geçeceğini de belirten Başkan Özcan, “Şimdi muhtemelen 12 Aralık’ta Beygaz’ın yeni yönetimine ben geçeceğim. Bunun da belediyeye bir katkısı olacağını düşünüyorum. CHP’lisi, Ak Partilisi, MHP’lisi yok sonuçta siyaset bu” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama