EVREN Eczanesi
SARUHAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

EVREN Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Kutlu Apt. No:57(Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 270 20 26
SARUHAN Eczanesi
Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)
Tel: 0374 220 20 05
Bolu 5 günlük hava tahmini

Başkan Özcan İddialı Konuştu

26 Temmuz 2020

Halk TV’ye konuk olan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yerel yönetimlerde modellerinin tuttuğunu ve Cumhuriyet Halk Partisi olarak İstanbul’u, Ankara’yı, Adana’yı ve Bolu’yu değil bütün Türkiye’yi yönetmeye talip olduklarını belirtti.

Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan,Halk TV’de Günün Raporu programına konuk oldu. Programda gündeme dair açıklamalarda bulunana Bolu Belediye Başkanı Tanju ÖzcanAKP yönetiminin sonu geldiğini belirten Başkan Özcan, “Millet tamam biz artık bunlara oy vermeyeceğiz ama alternatifi var mı sorusunu sormasın; alternatifi Cumhuriyet Halk Partisi” dedi.

 

“ALTERNATİFİ CUMHURİYET HALK PARTİSİ”

Halk TV’de Günün Raporu programına da Ak Parti yönetimini eleştiride bulunarak Cumhuriyet Halk Partisi olarak tüm Türkiye’yi yönetmeye talip olduklarını belirten Başkan Özcan programda yaptığı konuşmada, “Başörtüsü üzerinden siyaset yapıyor AKP, mezhep üzerinden yaptı, ırk üzerinden yaptı. Maalesef bizde onların tartışmalarına onların gündemine takılıp kaldık. Bırakalım artık onlar kendi şeyinde, hani derler ya sen kenarda kumda oyna derler ya çocuğa öyle bırakmamız lazım. AKP yönetiminin sonu geldi. Ama millet tamam biz artık bunlara oy vermeyeceğiz ama alternatifi var mı sorusunu sormasın alternatifi Cumhuriyet Halk Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi eğitimde şunu vaat ediyor. Ekonomide şunu vaat ediyor. Bunları net olarak konuşmamız lazım” dedi.

 

“DEĞİL BÜTÜN TÜRKİYE’Yİ YÖNETMEYE TALİBİZ”

İnsanların Cumhuriyet Halk Partisine yerel yönetimde destek verdiği için pişman olmadığını belirten Başkan Özcan, “Bize seçim kazandıran; seçim vaatlerimizdi yerelde. Halka dokunan projelerimizdi. Şunu gördüler; çok şükür aradan 1 buçuk yıl kadar zaman geçti yerel seçimlerin üzerinden. Bu güne kadar hiçbir belediye başkanımız yanlış işle anılmadı. Sosyal belediyeciliğin ne olduğunu en küçük kasaba belediyemizde gösterdi. En büyük büyük şehrimizde gösterdi. İnsanlar Cumhuriyet Halk Partisine bu yerel yönetimde destek verdiği için pişman olmadı. Bakın bu gün tüm Türkiye’de yerel seçim yeniden tekrarlansa bu belediye başkanlarımızın %99’u seçildi dönemden daha yüksek oylarla bu gün göreve gelecekler. Bana göre yerelde modelimiz tuttu. Artık bunu ülkeyi yönetme şeyine çevirmemiz lazım. Yerel yönetimlerde şu vaatlerde bulunmuştuk. Yapıyoruz kardeşim, toplumda bunu görüyor. Ama Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz sadeceİstanbul’u, Ankara’yı, Adana’yı Bolu’yu değil bütün Türkiye’yi yönetmeye talibiz. Ve yönetecek kadrolarımda var gücümüzde var projelerimizde var deme noktasındayız” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama