CEREN Eczanesi
YÜCE Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

CEREN Eczanesi
Borazanlar Mh Mehmet Akif Ersoy Blv No.50/10-B(Sağlık Müd Yanı)
Tel: 0374 331 48 26
YÜCE Eczanesi
Gölyüzü Mah.T.Mehmet Paşa Cad.No:33/A (Adese Market Karşısı)
Tel: 0374 217 10 21
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞKAN ÖZCAN ESKİ CEZAEVİ ARAZİSİNE NE YAPILACAĞI AÇIKLANDI

27 Eylül 2021

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi Ek Hizmet binası temel atma töreninde yaptığı açıklamada bazı projeler için bir döneme daha ihtiyaçlarını olduklarını belirterek Borazanlar Mahallesindeki eski cezaevi arazisine AVM ve lüks konutların yapılacağını belirtti.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi Ek Hizmet binası temel atma töreninde yaptığı açıklamada Borazanlar Mahallesinde bulunan eski cezaevinin arazisine ne yapılacağı hakkında açıklamada bulundu. Cezaevinin yıkılmasının ardından uzun yılar boş kalan arazinin nasıl değerlendireceği merak edilen araziye AVM ve lüks konutlar yapılacağını belirten Başkan Özcan, “İnşallah Sosyal Konutlardan sonra veya Sosyal Konutlarla eş güdümlü olarak, eski cezaevinin olduğu alana da AVM ve lüks konutlardan oluşan bir yapının yapımına da başlayacaklar. Hızlı bir şekilde hareket ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

“BİR DÖNEME DAHA İHTİYACIMIZ VAR”

Yapacakları bazı projeler için bir döneme daha ihtiyaçları olduklarını belirten Başkan Özcan, “Eğer kafamızdaki projeleri hayata geçirebilirsek ki bunun için bir döneme daha ihtiyacımız var. Yani kalan 2 buçuk yıl artı bir dönem daha yaparsak, bu şirketin kasasında en az bir milyar lira parası olan, Türkiye’nin ilk bin şirketi arasına giren, bir şirket haline gelecek. Türkiye’de ses getiren özellikle inşaat ve üretim konusunda, ses getiren şirketlerimizden bir tanesi olacak” dedi. Sefa Günay

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama