ELMAS Eczanesi
ÖRNEKBAŞ Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
ÖRNEKBAŞ Eczanesi
Beşkavakavaklar mh Necdet Gören Cd Yardemir Konutları N:18/4 Blok(Şehit Yüzbaşı Burak Bilen Sağlık Ocağı Çaprazı)
Tel: 0374 220 10 10
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞKAN ÖZCAN, ENGELLİ BİREYLERİN YÜZLERİNİ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

16 Mayıs 2020

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, hayırsever iş adamı Ahmet Mermer’in gönderdiği 8 adet akülü araçtan 3’ünü ihtiyaç sahiplerine teslim etti. Akülü araçlarına kavuşan engelli bireylerden bir çocuğun mutluluk gözyaşları herkesi duygulandırdı. Başkan Özcan, hayırseverlere çağrıda bulunarak, “Engelli bireylerimize hep birlikte sahip çıkalım. Biz bu noktada Bolu Belediyesi olarak köprü olmaya hazırız.”  dedi.

Son bir yıl içinde yüzlerde akülü sandalye dağıtan Bolu Belediyesi’nin engelli bireylere desteği artarak devam ediyor. Bu kapsamda son olarak Bursa’da faaliyet gösteren Sabo firmasının sahibi Bolulu işadamı Ahmet Mermer tarafından bağışlanan 8 adet akülü araçtan 3’ü bugün ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

BAŞKAN ÖZCAN BİZZAT TESLİM ETTİ

Bedensel engelli bireyleri evlerinde ziyaret eden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan hayırsever iş adamı Ahmet Mermer’in gönderdiği akülü araçları bizzat teslim etti. Hayatlarını kolaylaştıracak akülü araçlarına kavuşan engelli bireyler büyük mutluluk yaşadı. Bedensel engelli bir çocuğun sevinçten hıçkıra hıçkıra ağlaması ise Başkan Özcan ve beraberindekilere duygu dolu anlar yaşattı.

“ENGELLİ BİREYLERİMİZE HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKALIM”

Üç engelli bireye erken bayram yaşatan etkinlikte hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü vazifesi gördüklerini belirten Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, hayırsever vatandaşlara çağrıda bulundu. Özcan, “10-16 Mayıs tarihleri arası Engelliler Haftası. Tabi bu bir kutlama haftası değil, farkındalık yaratma haftası. Bu anlamda bizde bazı engelli kardeşlerimizi, çocuklarımızı ziyaret ettik ekibimizle beraber. Sağ olsun Bursa’da işyerleri olan Bolulu Ahmet Mermer ağabeyiz 8 adet akülü sandalye gönderdi. Biz de onun adına üç kardeşimize onun hediyesini takdim ettik. Az önce o engelli kardeşimizin mutluluk gözyaşlarına şahit olduk. O yüzden biz diyoruz ki, bundan sonraki süreçte engelli bireylerimize hep birlikte sahip çıkalım. Biz bu noktada Bolu Belediyesi olarak köprü olmaya hazırız. Tüm vatandaşlarımızdan katkı ve destek bekliyoruz.” dedi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama