EVREN Eczanesi
SÜMER Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

EVREN Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Kutlu Apt. No:57(Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 270 20 26
SÜMER Eczanesi
Sümer Mah.Cumhuriyet Cad.No:76/10(CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU KARŞISI İŞKUR YANI)
Tel: 0374 215 92 38
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞKAN ÖZCAN CHP KURULTAYI’NA KATILDI

26 Temmuz 2020

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP’nin 37. Olağan Kurultayı’na katıldı. Gerçekleşen kurultayda ilk günde yapılan genel başkanlık seçiminde Kemal Kılıçdaroğlu altıncı kez genel başkan seçildi.

CHP’nin korona virüs salgını nedeniyle ertelenen 37. Olağan Kurultayı gerçekleştirildi. Gerçekleşen kurultaya. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da kurultaya katılım gösterdi. Kurultayda Kemal Kılıçdaroğlu, 1251 delegenin oyunu alarak, 6’ncı kez CHP’nin Genel Başkanı seçildi

 

CHP’nin 37. Olağan Kurultayı ikinci gün çalışmaları sona erdi.  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan‘ın da katılım gösterdiği Kurultay, 60 kişiden oluşan PM ve YDK üyelerini belirlemek için toplandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 25 Temmuz Cumartesi kurultayın ilk gününde yeniden Genel Başkan seçildikten sonra PM’ye kendi listesinden girmesini istediği kişileri tek tek aradı. CHP’nin 37. Olağan Kurultayı ilk gününde, 52 kişinin seçildiği çarşaf listede aday sayısı 222 oldu. 15 kişilik Yüksek Disiplin Kurulu için toplam 50 kişi aday oldu.

 

CHP’de 37. Olağan Kurultay’ın ikinci gününde Parti Meclisi üyeliği için adaylık başvuruları son buldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 80 kişilik listesi de belli oldu. Kılıçdaroğlu’nun anahtar listesi Divan’a ulaştı.

 

“İKTİDARA DA TAŞINACAĞINDAN HİÇ ŞÜPHEM YOKTUR”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Kurultay için sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Partimizin 37. Olağan Kurultayındayız.  #Hedefİktidar parolası ile çıktığımız bu demokrasi şöleni ile birlikte; yerel yönetimlerde yakaladığımız başarı ve iyi yönetimin, iktidara da taşınacağından hiç şüphem yoktur” ifadelerine yer verdi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama