SOYSAL Eczanesi
ÖZCAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SOYSAL Eczanesi
Sağlık Mah. Sigorta Cad. No:23-A(Köroğlu Dev.Has.Polikinlikler Karşısı)
Tel: 0374 270 34 11
ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
Bolu 5 günlük hava tahmini

Başkan Özcan, beklenileni yaptı

5 Temmuz 2019

O KİRACILAR HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan,Belediyeye elektrik parasını ödeten, suyu kaçak kullanan kiracı hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Ayrıca gerekli ihtarlar da çekildi. Encümen kararı ile ilgili sözleşmelerinin fesih işlemleri de başladı” dedi.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Bolu Belediye Meclisi Temmuz Ayı 1’inci Oturumu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın yönetiminde meclis salonunda gerçekleşti. Cumhuriyet Halk Partililer ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşen oturumda gündem maddeleri meclis üyelerinin oylarına sunuldu.

“SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU”

Oturumun sona ermesinin ardından Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, dilek ve temenniler bölümünde kamuoyunu bilgilendirmek adına açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz aylarda belediyenin suyunu kaçak kullandığı ve elektrik faturasını belediye ödetmesi ile gündeme gelen kiracı firma hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu ifade eden Başkan Özcan, “Bazı kiracılarla ilgili işlemlere başladık. Belediyeye elektrik parasını ödeten, suyu kaçak kullanan kiracı hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Ayrıca gerekli ihtarlar da çekildi. Encümen kararı ile ilgili sözleşmelerinin fesih işlemleri de başladı. Bu arkadaşlarımız da yargı yoluna müracaat etmişler. Biz hiçbir söylediğimizi lafta bırakmadık” ifadelerini kullandı.

İDDİALAR DEVAM EDİYOR

Ayrıca geçtiğimiz aylarda yine belediyeden ihale alıp, aldıkları ihalelerde belediyenin araçlarını kullandıkları ile gündeme gelen müteahhitler yeniden konuşuldu. Başkan Özcan, “Şunu da söyleyeyim belediyede geçmiş dönemde bazı müteahhitler, ihalelerde belediye araçlarını kullanmış. Yani ihaleyi kazanmış ve belediyeden aldığı ihalede belediyenin aracını kullanmış. Bu konuda bende de çok kuvvetli duyumlar var. Konuyu çok yakında takip edeceğim ve sonuçlandığın da herkesi en şeffaf şekilde bilgilendireceğim” şeklinde konuştu.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama