NANELİMON Eczanesi
SİNEM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

NANELİMON Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.NO:29/2 (Köroğlu Dev.Hast.Karşısı)
Tel: 0374 270 39 70
SİNEM Eczanesi
Tabaklar Mah.Kutucular Sk.No:7/A(Karaçayır Migros Çaprazı)
Tel: 0374 218 21 26
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞKAN ÖZCAN 5 BİN KİŞİYE KANDİL PİLAVI DAĞITTI

8 Kasım 2019

Mevlid Kandili dolayısıyla Bolu Belediyesi tarafından 5 bin kişiye pilav ikramında bulunuldu.  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan vatandaşlara pilav ikram ederek kandillerini kutladı.

Bolu Belediyesi İslam âlemi için önemli günlerden biri olan ‘Mevlid Kandili’ nedeniyle belediye önünde 5 bin kişiye kandil pilavı dağıttı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce aşevinde hazırlatılan 5 bin kişilik pilav, Cuma namazı sonrası vatandaşlara ikram edildi.  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan yemek tezgahın başına geçerek, Mevlid Kandillerini kutladığı Bolululara pilav ve ayran ikramında bulundu.

 

Yaklaşık 5 bin kişilik etli pilav kısa sürede tükenirken, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, burada yaptığı açıklamada, “Tüm ilam âleminin Mübarek Mevlid Kandili’ni kutluyorum. Nice kandillere, sağlıkla, sıhhatle, mutluluk ve huzurla ermeyi Rabbim nasip etsin. Tabi kandiller ve özel günlerimizde toplum olarak bir araya geliyoruz. Bu günkü kandil aynı zamanda Cumaya denk geldi. O anlamda bizde vatandaşlarımıza küçük bir ikramda bulunalım istedik. Hem de karşılıklı olarak birbirimizin kandilini vatandaşlarımızla tebrik etmiş olduk. Nice huzurlu, mutlu kandiller yaşamayı Rabbim nasip etsin” dedi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama