NANELİMON Eczanesi
SİNEM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

NANELİMON Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.NO:29/2 (Köroğlu Dev.Hast.Karşısı)
Tel: 0374 270 39 70
SİNEM Eczanesi
Tabaklar Mah.Kutucular Sk.No:7/A(Karaçayır Migros Çaprazı)
Tel: 0374 218 21 26
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞKAN ATEŞ’TEN 10 KASIM MESAJI

8 Kasım 2019

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Atatürk’ün vefatının 81. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yurdumuzun ve Milletimizin tam bağımsızlığı için verilen, sonu Cumhuriyetimizin kuruluşu ile taçlandırılmış istiklal mücadelemizin baş komutanı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 81. yıl dönümünde minnet ve rahmetle yad ediyoruz.  Eşsiz komutanlığı ve askeri dehasının yanı sıra sahip olduğu vizyonu, kararlılığı, ilke ve inkılapları ile tüm mazlum milletlere de örnek olmuş bir devlet adamı olan Atatürk, ‘Millet yürüdüğü yolu pek büyük yanılmazlıkla seçmiştir ve bu yolun sonunda parlayan mutluluk güneşini bütün açıklığıyla görmektedir. Bu millet o güneşe ulaşacaktır. Ve hiçbir kuvvet ona engel olamayacaktır.’ diyerek, yılmak ve yorulmak bilmediği mücadelesinde gücünü her zaman çok sevdiği Türk milletinden almıştır. Dört bir yandan kuşatılmış olan vatanımızda, bütün güçleri bağımsızlık mücadelesi etrafında birleştirmeyi başararak bir milleti ayağa kaldırmış, kırılan cesareti ve dağılan umutları yeniden toparlamış, sonucunda bir milletin kaderini değiştirmiştir. Atatürk’ün liderliğindeki istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarının ortak emaneti olan Cumhuriyetimizi, yine Atatürk’ün ilkeleriyle aydınlanan yolda, gösterdiği hedefler doğrultusunda dünyanın en gelişmiş ve en müreffeh devletlerinden birisi yapmak için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz.

Bu düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı, Türk milletinin gönlünde ebediyete kadar yaşayacak olan Ata’sı, şanlı ordumuzun ebedi başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 81. yıldönümünde bir kez daha rahmet, minnet ve özlem ile anıyoruz. Ruhu şad olsun. Başta büyük Atatürk olmak üzere bu toprakları bizlere vatan yapan, bağımsızlık mücadelemize ortak olan tüm kahramanlarımızın aziz ve yüksek hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz.”

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama