AYLİN Eczanesi
İREM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

AYLİN Eczanesi
Tabaklar Mh. İzzet Baysal Cad. No:63-12(İng Bank Karşısı)
Tel: 0374 217 30 02
İREM Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 222 99 88
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞKAN AKGÜL’DEN “FENER” TEPKİSİ

14 Mayıs 2019

Ülkü Ocakları ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmıyor

Ülkü Ocakları İl Başkanlığı her yıl Ramazan Ayı’nda olduğu gibi bu yılda ‘Her Kapıya Bir Kumanya’ etkinliği ile ihtiyaç sahiplerinin yanında oluyor. Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül ise kampanyaya katılımlarından dolayı hem teşkilatına hem de hayırseverlerine teşekkür ederken, bir spor kulübünün başlattığı yardım kampanyasına tepki gösterdi.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından yapılan ‘Her Kapıya Bir Kumanya’ etkinliği ile hayırseverlerin yardımlarıyla ihtiyaç sahipleri ailelere kumanya ulaştırılmaya başlandı. Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Gerede İlçe Başkanlığı üyeleri tarafından dağıtılan kumanyalar ihtiyaç sahibi ailelere ulaşırken Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül, kampanyaya katılan hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

“YAZIK Kİ NE YAZIK”

Başkan Akgül aynı zamanda bir spor kulübünün para ihtiyacı için başlatılan kampanyaya “Yazık ki ne yazık” diye tepki gösterdi. Akgül, “Yazık ki ne yazık! Son günlerde özel bir televizyon kanalında koskoca bir spor kulübünün sanki aciz bir konumdaymış gibi göstererek bu mübarek Ramazan ayında vatandaşlarımızın saf temiz duygularıyla oynayanları şiddetle kınıyorum. İftar sofrasında zeytin ve peynire muhtaç olanlar varken tamamen şov maksadıyla takım formalarını sipariş edenler, acaba iftar vakti gelince kaç kişi ile ekmeğini bölüşmektedirler. Bir yanda Türkiye'nin sayılı zengini diğer yanda Televizyon dünyasının ünlü isimleri yardım ve destek kampanyalarını çevresinde ki ihtiyaç sahibi aileler için düzenliyorlar mı? Türk örf adet gelenek ve göreneklerinin asla kabul etmeyeceği bu davranışa Yüce Türk Milletinin gerekli cevabı vereceğinden asla kuşkumuz yoktur.Yüce Allah'ın izni ile milyonlarımız olmasa da bölüşecek ekmeğimiz ve soframız Ülkü Ocakları olarak mevcuttur.Allah'tan bu vatandaşlara da en kısa zamanda Hidayet vermesini temenni ederim Allah akıl fikir versin. Yazıklar olsun” ifadelerini kullandı.

“BU ŞEHİRDE İHTİYAÇ SAHİBİ SOYDAŞLARIMIZ VAR”

Çin’deki zulümden kaçarak Bolu’ya gelen Uygur Türklerinin de yardıma ihtiyacı olduğu ve herkesin bu konuda sessiz kaldığını söyleyen Başkan Akgül, “Çin’de yaşanan zulümden kaçıp ilimize gelmiş 26 tane Uygur Türkü ailemiz var. Bu şehirde ihtiyaç sahibi soydaşlarımız var. Yeni de gelmediler bir yılı aşkın süredir buradalar. Fakat bugün arkasında iş adamları olan koskoca spor kulübüne destek olmak için para verenler, gerçekten ihtiyaç sahibi olan soydaşlarımızı yalnız bırakıyorlar” dedi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama