ÖZCAN Eczanesi
EZEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
EZEL Eczanesi
İZZET BAYSAL MERKEZ DEVLET HASTANESİ SK N.27/A (RUH SAĞLIĞI HASTANESİ KARŞISI)
Tel: 0374 2752844
Bolu 5 günlük hava tahmini

BALON FUTBOLU ARTIK BOLU’DA

22 Aralık 2015

Bolu’nun başarılı genç girişimcilerinden Fenerbahçe Spor Okullarının da işletmecisi Bülent Soysal, sadece Bolu’nun değil tüm bölgenin en modern halı saha...

Bolu’nun başarılı genç girişimcilerinden Fenerbahçe Spor Okullarının da işletmecisi Bülent Soysal, sadece Bolu’nun değil tüm bölgenin en modern halı saha ve spor merkezini yapıyor.

 

İlimizde Fenerbahçe Okullarının da işletmeciliğini yapan Bülent Soysal Karaçayır’da Boluspor tesislerinin karşısında 12 dönüm arazi üzerinde 2 adet kapalı halı saha, 2 adet açık futbol sahası, yüzme havuzu, spa, sauna ve kafeteryadan oluşan spor kompleksini hayata geçirmek üzere. Ocak ayının ilk haftasında muhteşem spor kompleksi Bolululara hizmet vermeye başlayacak. Çalışmaların büyük hızla ilerlediği proje hizmete açıldığında sadece Bolu’nun değil tüm bölgenin en modern halı saha ve spor kompleksi Bolu halkına hizmet verecek.

 

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Bülent Soysal, “Kendimiz sporun içinden gelen insanlarız. Maalesef günümüzde vatandaşlar iş hayatından dolayı spor yapmaya pek vakit bulamıyorlar. Biz bunu aşmak istiyoruz. Zaten bu amaçla yola çıktık. Tesisimizin inşaatı büyük bir hızla devam ediyor. Ocak ayının ilk haftası tesisimiz hizmet vermeye başlayacak. Özellikle 2 adet halı sahamızda en son kullanılan teknolojiyle imalat yaptık. Halılarımızda ofsayt çizgileri bile bulunmakta. Özellikle ailelerin rahatlıkla gelip hoş vakit geçirebilmeleri için güzel bir kafeterya inşaa ettik. Burada müşterilerimize lig tv maç yayınlarını ücretsiz olarak izlettireceğiz. Yine halı sahamızda maç yapanlara maç görüntülerini de cd ile teslim edeceğiz. Projemiz aşama aşama ilerliyor. İnşallah Ocak ayının ilk haftası tüm halkımızla birlikte açılışımızı gerçekleştireceğiz” dedi.

 

BELEDİYE BAŞKANINA TEŞEKKÜR ETTİ

Bülent Soysal projeye Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın büyük destek verdiğini dile getirerek, “Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’a projemizi götürdüğümüzde kendisi bize çok büyük bir ilgi gösterdi. Projemizi gerçekten kendileri de çok beğendi ve hemen bu projeyi bitirerek hizmete açmamızı istediler. Ben buradan sizlerin aracılığı ile kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

BALON FUTBOLU ARTIK BOLU’DA

Tesislerde ilk kez balon futbolu da oynanacak. Büyük illerde oldukça popüler olan balon futbolu tesisin faaliyete geçmesiyle birlikte oynanmaya başlayacak. Bülent Soysal halı sahalar için abone kayıtlarının başladığını, abonelik ile ilgili bilgi almak isteyenlerin 0 374 210 19 07 no lu telefondan kendilerine ulaşabileceklerini de sözlerine ekledi. Haber Merkezi

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama