KIZILTAN Eczanesi
HAYAT Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
HAYAT Eczanesi
Tabaklar Mah.izzet Baysal Cad.No:38
Tel: 0374 217 26 77
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAKAN ZİYA SELÇUK; “AŞÇILIK BOLU'NUN KİMLİĞİNİ ORTAYA KOYAN BİR MESELEDİR”

8 Ağustos 2019

‘Ziya öğretmen ile Eğitim buluşmaları’ kapsamında ilimizi ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Tasarım Beceri Atölyelerinde eğitim gören öğrencilerimizi ziyaret etti ve 'Okul Seraları' projemiz kapsamında okul bahçesinde seraları gezdi. Bakan Selçuk daha sonra Valilik Toplantı Salonu'nda Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, müdür yardımcılarımız, şube müdürlerimiz ve ilçe milli eğitim müdürlerimiz ile toplantı gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ziyarette basına yaptığı açıklamada İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli'ne ilişkin, "Okulumuz Bolu'nun gururu. Çünkü aşçılık meselesi diğer bölümleri gibi bir bölüm olmanın ötesinde Bolu'nun kimliğini ortaya koyan bir meseledir. Önümüzdeki en yakın yatırım planında bunu devreye sokacağız. Bunu Bolu halkının bilmesini isterim" ifadelerini kullandı.

 

"MESLEK OKULLARINA TALEP ÇOK ARTACAK"

Bakan Selçuk, mesleki eğitim konusunda alınan tedbirlerin meyvesini verdiğini belirterek, "Yüksek bir talep var meslek okullarına. İlk defa yüzde birlik dilimden öğrencilerin artık meslek liselerini tercih ettiği bir dönem yaşıyoruz. İnşallah önümüzdeki bir iki sene içerisinde de meslek okullarına olan talebin çok daha artacağına ve çok değerleneceğini göreceksiniz. Bunu Türkiye'nin ekonomisi için çok değerli buluyorum. Bolu'nun ekonomisi için çok değerli buluyorum." dedi. Elif Erdoğan

BAKAN ZİYA SELÇUK; “AŞÇILIK BOLU'NUN KİMLİĞİNİ ORTAYA KOYAN BİR MESELEDİR”
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama