KIZILTAN Eczanesi
HAYAT Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
HAYAT Eczanesi
Tabaklar Mah.izzet Baysal Cad.No:38
Tel: 0374 217 26 77
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAİBÜ’DE STAJ YAPAN IRAKLI ÖĞRENCİLER SERTİFİKALARINI ALDI

6 Ağustos 2019

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (SÜYAM) gerçekleştirdiği proje kapsamında, üniversitemizdeki staj eğitimlerini başarıyla tamamlayan Irak Al-Bayan Üniversitesi öğrencilerine, düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Rektörlükte gerçekleştirilen törende, üniversitemiz Tıp ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinde stajlarını tamamlayan 53 Iraklı öğrenciye katılım sertifikaları, Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Yaman ve SÜYAM Müdürü Doç. Dr. Hanifi Üzüm tarafından takdim edildi.

Irak Al-Bayan Üniversitesi Hemşirelik ve Patoloji bölümlerinde eğitim gören öğrenciler, 8 Temmuz 2019 tarihinden bu yana üniversitemizde ücretli staj eğitimi görüyorlardı. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrenciler, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin eğitim hayatlarına önemli katkılar sağladığını ve burada aldıkları eğitimden son derece memnun olduklarını ifade ettiler.

Mezun olduktan sonra yüksek lisans ve doktora eğitimlerini üniversitemizde yapmayı çok istediklerini kaydeden öğrenciler, burada aldıkları eğitimle ülkelerinin geleceğine katkı sağlayacaklarını söylediler. Prof. Dr. Mustafa Yaman ve Doç. Dr. Hanifi Üzüm ise, öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını dilediler; üniversitemizin kapısının uluslararası öğrencilere daima açık olduğunu bir kez daha vurguladılar.Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama