AYDOĞDU BOLU’DA ALKIŞLARLA KARŞILANDI

  25 Mayıs 2018

  MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu ve İnsan Kaynakları Daire Başkanı Feyzullah Çiftçi Bolu’yu ziyaret etti.

   

  Milli Eğitim Müdürlüğü ile başlayan ziyaretler zincirinde İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu ve İnsan Kaynakları Daire Başkanı Feyzullah Çiftçi’yi Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ve şube müdürleri karşıladı. Makamda yapılan görüşmenin akabinde Solmaz Ahmet Baysal Öğretmenevi’nde İlçe Milli Eğitim Müdürleri, şube müdürleri ve okul öğretmenlerinin de katılımıyla toplantı yapıldı.

   

  Toplantıda Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Bolu’nun eğitim durumu hakkında bilgi verdi.  MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, konuşmasında genel bir durum değerlendirmesi yaptı. Eğitime dair önemli konulara değindi. Aydoğdu’nun fıkralarla da süslediği konuşmasında yaptığı tespit ve analizleri Bolu’nun eğitim yöneticileri tarafından alkış yağmuruna tutuldu.

   

  Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ve Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi’nde devam eden toplantılarda öğretmenlerle konuşan MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, öğretmenlerin merak ettiği soruları da cevapladı. Sohbet ortamında devam eden toplantılarda hem dertler paylaşıldı hem de neşeli anlar yaşandı. Elif Erdoğan

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.5804359912872