EGE Eczanesi
İREM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

EGE Eczanesi
Karamanlı Mah.İsmet Paşa Cad.No:68/A (Ümit Disco Karşısı )
Tel: 0374 217 63 40
İREM Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 222 99 88
Bolu 5 günlük hava tahmini

AVŞAR AİLESİNE VEDA YEMEĞİ

5 Aralık 2018

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesinin kararı ile Bolu Cumhuriyet savcılığından Ankara Batı Cumhuriyet savcılığına atanan Cumhuriyet savcıları...

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesinin kararı ile Bolu Cumhuriyet savcılığından Ankara Batı Cumhuriyet savcılığına atanan Cumhuriyet savcıları Hilal Sarı Avşar ve Yakup Avşar için veda yemeği düzenlendi. Özellikle Yakup Avşar, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından Bolu’da hazırlanan birçok FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne yönelik hazırladığı iddianamelerle biliniyordu.

Haber: Hakan Aydın

HSK tarafından yayınlanan kararname sonrası Ankara Batı Cumhuriyet Savcılığına atanan Hilal Sarı Avşar ve Yakup Avşar için düzenlenen veda yemeğinde adliye bir araya geldi. Yemeğe Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Seyfi Han, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Üyesi Taner Gülşen, Bolu İdare Mahkemesi Başkanı Turgut Delal, Bolu Baro Başkanı Av. Sabri Erhendekçi, Bolu Cumhuriyet savcıları, adli ve idari yargı hakimleri ve Bolu Adliyesi personeli katıldı.

Ankara Batı Cumhuriyet savcılığı görevine atanan Cumhuriyet savcıları Hilal Sarı Avşar ve Yakup Avşar'a Bolu Adliyesi'ndeki çalışmalarından dolayı teşekkür edilerek, çeşitli hediyeler verildi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama