AVŞAR AİLESİNE VEDA YEMEĞİ

  5 Aralık 2018

  Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesinin kararı ile Bolu Cumhuriyet savcılığından Ankara Batı Cumhuriyet savcılığına atanan Cumhuriyet savcıları...

  Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesinin kararı ile Bolu Cumhuriyet savcılığından Ankara Batı Cumhuriyet savcılığına atanan Cumhuriyet savcıları Hilal Sarı Avşar ve Yakup Avşar için veda yemeği düzenlendi. Özellikle Yakup Avşar, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından Bolu’da hazırlanan birçok FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne yönelik hazırladığı iddianamelerle biliniyordu.

  Haber: Hakan Aydın

  HSK tarafından yayınlanan kararname sonrası Ankara Batı Cumhuriyet Savcılığına atanan Hilal Sarı Avşar ve Yakup Avşar için düzenlenen veda yemeğinde adliye bir araya geldi. Yemeğe Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Seyfi Han, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Üyesi Taner Gülşen, Bolu İdare Mahkemesi Başkanı Turgut Delal, Bolu Baro Başkanı Av. Sabri Erhendekçi, Bolu Cumhuriyet savcıları, adli ve idari yargı hakimleri ve Bolu Adliyesi personeli katıldı.

  Ankara Batı Cumhuriyet savcılığı görevine atanan Cumhuriyet savcıları Hilal Sarı Avşar ve Yakup Avşar'a Bolu Adliyesi'ndeki çalışmalarından dolayı teşekkür edilerek, çeşitli hediyeler verildi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.15366888046265