SEVİM Eczanesi
KURUKAHVECİ Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SEVİM Eczanesi
SÜMER MAH.CUMHURiYET CAD195/A DAMLA MARKET KARSISI
Tel: 0374 2173195
KURUKAHVECİ Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Aydınöz Apt. no:51/19C (Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 210 16 17
Bolu 5 günlük hava tahmini

ARASTA ÇARŞISI PROJESİ İÇİN İLK ADIM

7 Nisan 2021

Göynük Belediye Başkanı Ahmet Çankaya, Arasta Çarşısı projesi için girişimlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz gün Ankara’da temaslarda bulunan Başkan Çankaya projeyle ilgili gelişmeleri açıkladı.

Haber: BMA

 

İlimiz Göynük ilçesinde Belediye Başkanı Ahmet Çankaya, Arasta Çarşısı projesi için girişimlerine ara vermeden devam ediyor. Geçtiğimiz gün Ankara’da Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Restorasyon Daire Başkanlığını ziyaret eden Başkan Ahmet Çankaya, proje ile ilgili gelişmeleri açıkladı.

 

Başkan Çankaya, Ankara’da Arasta Çarşısı 2. Etap Restorasyon Projesi için Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Restorasyon Daire Başkanlığı Yardımcı Şube Müdürü Ahmet Hakan Evsen, teknik personel Kasım Yalçınkaya ve Pınar Enisoğlu ile bir görüşme gerçekleştirdi.

 

Çalışmalar kapsamında ilk olarak proje çizimi konusunda yardım sözü alan Çankaya, proje çiziminin ardından restorasyon çalışmalarına başlanacağını belirtti. Çankaya, ilçeye özgü mimari dokuyu koruma ve gelecek nesillere aktarma konusunda yardımlarını esirgemeyen Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Restorasyon Daire Başkanlığı Yardımcı Şube Müdürü Ahmet Hakan Evsen ve projede yer alan tüm personele teşekkür etti.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama