ANKARA’DA YAŞAYAN BOLULU KADINLAR DERNEK KURDU

  22 Ekim 2018

  Ankara’da yaşayan Bolulu kadınlar bir araya gelerek yeni bir oluşuma imza attılar. Bolulu kadınlar “Ankara Bolu Girişimci Kadınlar Derneğini” kurdu.

  Ankara’da yaşayan Bolulu kadınlar bir araya gelerek “Ankara Bolu Girişimci Kadınlar Derneği” adı altında yeni derneklerini kurdular. Yapılan ilk toplantı ile birlikte Bolulu kadınlar dernek yönetimini, başkan ve başkan yardımcılarını belirlediler. Yapılan toplantıda ayrıca dernek yönetimi ve üyeleri Ankara’da ve Bolu’da aktif olarak yapılacak etkinlikler için yol haritası belirlediler. Ankara Bolu Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Aynur Arabacıoğlu toplantıda yaptığı konuşmada, “Ankara’da çok daha aktif şekilde Bolulu kadınlarımızın sesini duyuracağız. Ankara’da yaşayan tüm kadınlarımızı aramızda görmek istiyoruz, her alanda varlığımızı hissettireceğiz” diyerek katılan tüm Bolulu kadınlara teşekkür etti.

  Başkan Arabacıoğlu’nun ardından söz alan Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Fatma Karabacak ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Ankara’da, Bolu’da ve ilçelerimizde ayak basmadık yer bırakmayacağız. Yakında her alanda Ankara’da yaşayan Bolulu kadınlar olarak pek çok alanda çok daha fazla ağırlığımız ve etkinliklerimizi göreceksiniz. Bizlerin varlığını, birliğini her alanda duyuracağız.”

  Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Ünzile Yıldırım da bir konuşma yaparak, “Bolu’da, Ankara’da kadınlarımıza yönelik pek çok etkinliklerimizde bir arada olacağız. Her fırsatta Bolu’muzun adını ön planda tutacağız. Bolu’muzun takımı Boluspor’umuza, Necip Çarıkçı ve Yönetimine, genç futbolcu evlatlarımıza başarılar dileriz. Bolu ile ilgili her alanda Girişimci Kadınlar olarak var olacağız. Bizlerle beraber olan tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu. Ankara Bolu Girişimci Kadınlar Derneği Genel Sekreteri olarak ise Serpil Aslan seçildi, kurucu üyelerin isimlerini de belirlediler. A. Haktan Yamantürk

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.7425930500031