EGE Eczanesi
İREM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

EGE Eczanesi
Karamanlı Mah.İsmet Paşa Cad.No:68/A (Ümit Disco Karşısı )
Tel: 0374 217 63 40
İREM Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 222 99 88
Bolu 5 günlük hava tahmini

ALAADDİN YILMAZ; “MUHALEFET VATANDAŞI KANDIRIYOR”

9 Mart 2014

Yerel seçimlere 22 gün kala AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz çalışmalarına hızla devam ediyor.

 
Yerel seçimlere 22 gün kala AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz çalışmalarına hızla devam ediyor. Hedefimiz seçim değil Bolu’yu geleceğe taşımak diyen Başkan Yılmaz İhsaniye Mahallesi sakinlerinin de yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başkan Yılmaz, “Muhalefet partililer yeni yapılacak Kapalı Pazar yerini, pazar esnafına satacakmışız gibi demeçlerde bulunuyorlar. Böyle bir şey yok bu kandırmacadır” dedi.
İhsaniye Mahallesi’nde seçim çalışmalarına devam eden Başkan Yılmaz, vatandaşların tamamıyla yakından ilgilenerek ve evlerinde ziyaret etti. Başkan Yılmaz’a mahallede yaşayan vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Yılmaz burada yaptığı açıklamada İhsaniye Mahallesi’nde yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, önümüzdeki dönemde bu mahallenin çehresini değiştirecek Pazar projesi hakkında da bilgi verdi. Başkan Yılmaz, “İhsaniye Mahallesi’nde birçok başarılı çalışmaya imza attık. Milli Egemenlik Ortaokulu’nun yanında bulunan Milli Egemenlik Parkı bir çok sefer revize edilerek vatandaşların ve çocuklarımızın hizmetine açıldı. Pazartesi pazarı buraya kurulduğu için Pazar esnafının buraya yoğun bir mescit isteği vardı. Parkımızın içinde bulunan tuvaletin üzerini bayanlar ve erkekler ayrı olmak üzere mescit yaptık. Pazara gelen vatandaşlar ve burada satış yapan esnaf artık rahatlıkla ibadetini burada yapabilecek. Bu mahallemiz mevcut stadyumla yan yana yeni dönemde mevcut stadyum artık burada olmayacak. Milli Egemenlik Parkı stadyumla birleşecek. Stadyumunda içinde olduğu Gençlik Spor İl Müdürlüğü Karaçayır’a taşınacak burası devasa bir park haline dönüşecek. Pazar yeri projesi tamamlandığında vatandaşlarımız Belediye’nin arkasında bulunan yaya tünelinden geçerek bu parka gelebilecek Şehir merkezi ile bu parkımız içe içe olacak” dedi.
Burası çok modern yaşam merkezi haline dönüşecek
İhsaniye Mahallesi’nin modern bir görüneme kavuşacağını müjdeleyen Başkan Yılmaz, ”Mevcut stadyumun olduğu yere inşa edilecek devasa parkta vatandaşlar oturacak daha sonra kapalı Pazar yerinde alışverişini yapacak. Oradan Kültür Park’ın içinde bulunan alışveriş merkezine geçebilecek. Oradan fırka tepesine çıkacak çayını yudumlarken Bolu’yu seyredecek ve oradan da kolaylıkla belediye önüne inebilecek. Gelecekte burası çok modern yaşam merkezi haline dönüşecek” diye konuştu.
 
Pazar esnafımızın hijyenik koşullarda daha sağlıklı bir ortamda para kazanmasını sağlayacağız
Açıklamasının sonunda muhalefet partililerin vatandaşa yanlış bilgi verdiğini söyleyen Başkan Yılmaz, ”Muhalefet partililer yeni yapılacak Kapalı Pazar yerini pazar esnafına satacakmışız gibi demeçlerde bulunuyorlar. Böyle bir şey yok bu kandırmacadır. Şuan esnafımızın önünde bir tezgah var bundan sonrada yine Pazar esnafımız tezgahta olacak ve yine tezgahının ücretini ödeyecek. Pazar esnafımız soğuk havalarda ve yağışlı havalarda çok çile çekiyorlar. Çok soğuk bir havada evine ekmek götürebilmek için sabahtan akşama kadar bekleyerek inanılması zor bir iş yapıyorlar. Pazar esnafımızın hijyenik koşullarda daha sağlıklı bir ortamda para kazanmasını sağlayacağız. Bir katı 20 bin metrekare büyüklüğündeki bu projeyi biz Pazar esnafına satmayacağız esnafımızın cebinden yine tezgahlarının parası çıkacak. Dev projelerimiz Bolu’yu geleceğe taşımak için önümüzdeki dönemde hızla devam edecek” şeklinde konuştu.
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama