AK Partililer BESOB’a teşekkür etti

  8 Ağustos 2018

  AK Parti Bolu Millet Vekili Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Ak Parti İl Teşkilatı BESOB’u ziyaret etti.

  ,Adalet ve Kalkınma Partisi Bolu Millet Vekili Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler ve parti yönetim kurulu üyeleri Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ettiler.

  Ziyarete gelen heyeti BESOB Başkanı Tahir Gayret, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ile birlikte karşıladılar. BESOB Başkanı Tahir Gayret ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, “Biz biliyoruz ki AK Parti sadece seçim zamanı ziyaret ederek arayıp soran bir parti olmadı. Her zaman bize kucak açan sürekli ziyarette bulunan esnaflarımızın sorunlarını karşılıklı istişare ederek çözüm yolu bulmamıza yardımcı olan bir parti oldu” dedi. Gayret “Aynı zamanda ocak ayı içinde ihalesi gerçekleştirilen Bolu Büyük Sanayi Sitesi Projesinin olmazsa olması Belediye Başkanımız Alaaddin Bey’dir bu vesile ile sizlerin yanında kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum diye konuştu. Bu dönem meclise Bolu Millet Vekili olarak seçilen Arzu Aydın’a hayırlı olsun dileyerek “Meclis tatile girdiği için Ankara’ya ziyarete gelemedik en kısa zamanda ziyaret etmek istiyoruz” dedi.

  Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da yaptığı konuşmasında bu samimi ve misafirperver ağırlamadan dolayı teşekkür eder yeni yönetim ve denetim kuruluna başarı diledi. Yılmaz “İnşaatı devam eden Bolu Büyük Sanayi Projesi içinde bu süreç içinde bazı kesimlerin bu projeye destek olmaları gerekirken sabotaj ettiğini yanımızda destek olan ve elini değil başını bu işin altına sokan tek kişi Tahir Gayret’tir” dedi.

  Bolu Millet Vekili Arzu Aydın da, kadın kolları başkanlığı yaptığı süre içinde de 7 seçim geçirdiğini sürekli Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ettiğini her zaman samimi ve sıcak karşılandığını dile getirerek “Sıfatlar değişebilir ama kişilikler değişmez ve amaçlar değişmez. Dün Bolu’da sürdürdüğümüz görevimizi bugün Ankara’da devam ettireceğiz. Kapımız her zaman sonuna kadar açık” diyerek sözlerine son verdi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.7602279186249