YILMAZ Eczanesi
IHLAMUR Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

YILMAZ Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sok. No :7/A (Köroğlu Dev. Has. Acil Çıkışı)
Tel: 0374 270 02 40
IHLAMUR Eczanesi
Borazanlar Mah.Hürriyet Cad..No35/E(Endüstri Meslek Lisesi Girişi))
Tel: 0374 212 55 80
Bolu 5 günlük hava tahmini

AK PARTİLİ VE CHP’Lİ GENÇLERDEN BİRBİRİNE DAVET

10 Şubat 2020

Ak Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı tarafından CHP Gençlik Kollarının kapısına kilit vurulmasıyla ilgili açıklamalarda bulunarak CHP’li gençleri Ak Partiye davet etti. Kocadağ’ın açıklamalarına karşılık veren CHP’ Gençlik Kolları da AK Parti Gençlik Kolları Başkanın gündemde kalmak için CHP’ye taş attığını belirterek icraatlarla gündeme gelmesinde tavsiyede bulundu.

Haber; Sefa GÜNAY

 

CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı tarafından CHP Gençlik Kollarının kapısına kilit vurulmasıyla ilgili Ak Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ açıklamalarda bulunarak CHP’li gençleri Ak Partiye davet etti.  Konuyla ilgi açılamada bulunan, Ak Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ; “Ak Parti Gençlik Kolları’nın kapısı tüm gençliğe açıktır. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’dan feyz ve güç alan, liderinin arkasında dimdik duran, çizgisini bozmamış, görüşünden sapmamış Dünya’nın en büyük gençlik yapılanması olan Ak Parti Gençlik Kolları ülkedeki bütün gençleri kucaklar ve sahip çıkar. Merkez İlçe Başkanı tarafından kapısına kilit vurulan CHP Bolu İl Gençlik Kolları üyesi kardeşlerimizi doğrunun, ilkelerin ve bu ülkenin umudu gençlerdir diyerek, gençlere değer veren, sahip çıkan parti olan Ak Parti Gençlik Kolları saflarına katılmaya davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

“PARTİ İÇİ BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜN BOZULMASINI HEDEFLEYEN BU TÜR SÖYLEMLERİ ŞİDDETLE KINIYORUZ”

Ak Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ’ın açıklamalarına karşılık açıklamaya yayınlayan Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Gençlik Kolları yayınladığı açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl ve Merkez İlçe Gençlik Kolları olarak Hakkımızda yinelenen ve partimizin fikirlerine, amaçlarımıza ket vurma çabasına girilmesi bizleri rahatsız etmiştir. Partimizin, İl ve İlçe örgütlerimizin biz gençlere karşı herhangi bir “diktatöryal” tutumu bulunmamaktadır.  Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizler, Beraber yol yürüdüğünü şarkılarla dile getirip daha sonrasında çıkmaza düşerek beraber yürüdüğü cemaatler tarafından kandırılarak biz Türk gençliğinin torpille adam kayırmayla önünü kesen devletimizi örümcek gibi saran ağ ile mücadele ederek kendini gazi atfedenlerin değil 7 düvele karşı Türk gençlerine güneş gibi doğan karanlıkları aydınlatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençleri olarak buradayız ve çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Cumhuriyet’imizin kurucu lideri ulu önder Mustafa Kemâl Atatürk’ün fikirlerini, ilkelerini, gençliğe olan umudunu benimsediğimizden partimiz içerisinde demokrasiye aykırı bir tutum veya herhangi bir yaptırım söz konusu değildir. Anadolu’nun topraklarında haykırdığımız Adalet yürüyüşü ile başlayan bu iktidar yürüyüşü, Bizlere Martın sonunu bahar yapmıştır! Bu yürüyüşe engel olmak isteyen ama asla engel olamayacaklar ise gazeteciliği tartışma konusu olan kaynağını sosyal medya mesajları ve yorumları olanların haberi üzerine asılsız haberlere devam etmektedir. Son zamanlarda sosyal sorumluluk projeleriyle gündeme gelmemiz AKP il gençlik kolları başkanını rahatsız etmiş olmalı ki bu tarz karalama haberlerle bizi yıpratma çabası içerisine girmiş bulunmaktadır yalnız şunu hatırlatmalıyım ki bu sadece çaba olarak kalacaktır!Gündemde kalma çabalarını anlıyorum ve onlara bizlere taş atarak değil icraatla gündeme gelmelerini tavsiye ediyoruz.AKP İl gençlik kolları başkanını odamıza davet ediyoruz. Asılsız haberlerden ziyade buraya teşrif ederek yağmurda,karda hiç bir mücadeleden yılmayarak çalışan Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kolları üyelerinin Atamızın emaneti olan bu ülkenin gelecek genç nesilleri için umut ve özveriyle nasıl çalıştığını kendi gözleriyle görmesini tavsiye ediyorum.Daha önce yayınladığımız bildiriye rağmen parti içi bütünlüğümüzün bozulmasını hedefleyen bu tür söylemleri şiddetle kınıyoruz” ifadelerine yer verildi.

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama