GÜRÜN Eczanesi
SELEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

GÜRÜN Eczanesi
Büyük Cam Mah. İzzet Baysal Cad. No:130
Tel: 0374 215 16 55
SELEN Eczanesi
Gölyüzü Mah.Bahar Sok.Mehmet Efendi Apt.No:40/1
Tel: 0374 218 20 48
Bolu 5 günlük hava tahmini

AK Parti adaylarını tanıtacak

11 Ocak 2019

DOĞANAY HEDEFLERİNİ AÇIKLADI!

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, belediye başkan adaylarının 13 Ocak 2019 Pazar günü Hilton Oteli Kongre Salonunda düzenlenecek bir toplantıda tanıtılacağını duyurdu. Doğanay, toplantıya AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Büşra Paker’in de katılacağını söyledi.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz aylarda İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantıda, AK Parti’nin Bolu Belediye Başkan Adayının Fatih Metin olduğunu açıklamıştı. Fatih Metin’in Bolu Belediye Başkan Adayı olmasının ardından, ilçe belediye başkan adaylarının kim olacağı Bolu’da en çok merak edilen konularından birisiydi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın direktifleri doğrultusunda AK Parti bu kez farklı bir aday açıklama sürecine girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan bazı illerde bizzat kendisi partisinin merkez ve ilçe belediye başkan adaylarını açıklarken, MKYK Üyeleri ise ülkenin dört bir yanında aday açıklama toplantıları düzenlemeye başladı.  Bu kapsamda Bolu’nun ilçe belediye başkan adaylarını, 13 Ocak Pazar günü AK Parti MKYK Üyesi Büşra Paker açıklayacak.

“AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLMAK BİR ŞEREF MADALYASIDIR”

Konuya ilişkin bir açıklama yapan AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, “13 Ocak Pazar günü belediye başkan adaylarımızın tanıtım programını gerçekleştireceğiz. Hilton Hampton Otel Kongre Salonunda saat 15.00’de yapacağımız aday tanıtım toplantımıza bütün Bolu Halkını davet ediyoruz. Toplantımızda Belediye Başkan Adaylarımız bizzat MKYK Üyemiz Sayın Büşra Paker tarafından kamuoyuna ilan edilecektir. Bizim gayemiz vatandaşımızın uygun gördüğü adaylarımızı vatandaşımıza sunarak daha iyi hizmet almalarını ümit ediyoruz. Bu noktada aday olamayan kardeşlerimize de bir sözüm olacak. AK Parti’den aday adayı olmak bir şeref madalyasıdır” dedi.

“BOLU’DA HEDEFİMİZ 12’DE 12”

AK Parti Bolu Teşkilatları olarak hedeflerinin Bolu’daki tüm Belediye Başkanlıklarını kazanmak olduğunu açıklayan AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; Pazar günü değerli halkımızla isimlerini milletimizle paylaşacağımız arkadaşlarımızın Bolu il, ilçe ve beldelerine yapacakları hizmetlerde inşallah gece gündüz demeden daima yanlarında olacağız. Çünkü Bolu Halkı siyaset ile birlikte hizmetin de en iyisine layıktır. Onun için 17 yıldır bizi bırakmadı, bırakmıyor ve inşallah bırakmayacak. İşte bu sevda ile Bolu için en iyisini, güzelini, doğrusunu yapmaya çalıştık. 31 Mart seçimleri için de aynı anlayışla en ideal isimlerle ve en iddialı projelerle milletimizin karşısına çıkmanın gayreti içindeyiz. Bolu’da hedefimiz 12 belediyenin 12’sini de almaktır. İnşallah bütün belediyelerimizi AK Parti belediyeciliği ile tanıştırıp en iyi ve arzu edilen hizmetlere kavuşturmayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama