50 Bin lira topladılar

  23 Eylül 2018

  AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ile arkadaşları, çocuklarının hayatta kalabilmesi için feryat eden Kurubaş ailesinin imdadına yetiştiler.

   

  Çocuklarının hayatta kalabilmesi için feryat eden Kurubaş ailesi için AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ile hayırsever arkadaşları, Bolu İl Emniyet Müdürlüğü ve Bolu Valiliği tarafından açılan yardım kampanyasına destek verdi. Doğanay ve arkadaşları önceki gün 20 yıllık polis memuru Vacit Kurubaş’ı evinde ziyaret ederek, tedavisi mümkün olmayan 9 yaşındaki Mustafa Yiğit ile 16 yaşındaki Hüseyin Ali’yle yakından ilgilendiler.

  En büyük görevin anne ve babaya düştüğünü belirten Doğanay, “Çocuklarınızın sağlık durumunu öğrendikten sonra hemen harekete geçerek, durumu arkadaşlarıma da ilettim ve kısa sürede kampanyaya destek olmak için seferber olduk. Sadece bizlerin desteği önemli değil, burada en büyük görev anne ve babaya da düşüyor. Bir an önce Hindistan’a gidin ve oğlunuzun tedavisini gerçekleştirin. İnşallah yavrumuzun uzun yıllar yaşayacağını öğrenirsek, bizlerde sizleri havaalanında sevgiyle ve mutlulukla karşılarız. Biz bu yardımı siyasi bir amaçla değil, insani duygularımızla yaptık. Bir çocuğun yaşamı dünyaya bedeldir.” dedi.

  Yavruların hayatta kalması için AK Parti Bolu İl Başkanı Doğanay ve arkadaşlarının kampanyaya büyük destek vermelerinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten baba Vacit Kurubaş, “İlk planda bize lazım olan 50 Bin TL, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın, destekleriyle arkadaşlarından toplanan paradır. Şu anda mutluluğumu nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Allah, Sayın Doğanay’dan ve arkadaşlarından razı olsun” diye konuştu. BMA

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.14719295501709