GÜRÜN Eczanesi
SELEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

GÜRÜN Eczanesi
Büyük Cam Mah. İzzet Baysal Cad. No:130
Tel: 0374 215 16 55
SELEN Eczanesi
Gölyüzü Mah.Bahar Sok.Mehmet Efendi Apt.No:40/1
Tel: 0374 218 20 48
Bolu 5 günlük hava tahmini

50 Bin lira topladılar

23 Eylül 2018

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ile arkadaşları, çocuklarının hayatta kalabilmesi için feryat eden Kurubaş ailesinin imdadına yetiştiler.

 

Çocuklarının hayatta kalabilmesi için feryat eden Kurubaş ailesi için AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ile hayırsever arkadaşları, Bolu İl Emniyet Müdürlüğü ve Bolu Valiliği tarafından açılan yardım kampanyasına destek verdi. Doğanay ve arkadaşları önceki gün 20 yıllık polis memuru Vacit Kurubaş’ı evinde ziyaret ederek, tedavisi mümkün olmayan 9 yaşındaki Mustafa Yiğit ile 16 yaşındaki Hüseyin Ali’yle yakından ilgilendiler.

En büyük görevin anne ve babaya düştüğünü belirten Doğanay, “Çocuklarınızın sağlık durumunu öğrendikten sonra hemen harekete geçerek, durumu arkadaşlarıma da ilettim ve kısa sürede kampanyaya destek olmak için seferber olduk. Sadece bizlerin desteği önemli değil, burada en büyük görev anne ve babaya da düşüyor. Bir an önce Hindistan’a gidin ve oğlunuzun tedavisini gerçekleştirin. İnşallah yavrumuzun uzun yıllar yaşayacağını öğrenirsek, bizlerde sizleri havaalanında sevgiyle ve mutlulukla karşılarız. Biz bu yardımı siyasi bir amaçla değil, insani duygularımızla yaptık. Bir çocuğun yaşamı dünyaya bedeldir.” dedi.

Yavruların hayatta kalması için AK Parti Bolu İl Başkanı Doğanay ve arkadaşlarının kampanyaya büyük destek vermelerinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten baba Vacit Kurubaş, “İlk planda bize lazım olan 50 Bin TL, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın, destekleriyle arkadaşlarından toplanan paradır. Şu anda mutluluğumu nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Allah, Sayın Doğanay’dan ve arkadaşlarından razı olsun” diye konuştu. BMA

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama