ELMAS Eczanesi
SELEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
SELEN Eczanesi
Gölyüzü Mah.Bahar Sok.Mehmet Efendi Apt.No:40/1
Tel: 0374 218 20 48
Bolu 5 günlük hava tahmini

43 MAHALLE MUHTARI HEDİYE BİLGİSAYARLARINA KAVUŞTU

9 Eylül 2021

Bolu Belediyesi, merkeze bağlı 43 mahalle muhtarına diz üstü bilgisayar hediye etti. Belediye Başkanı Tanju Özcan, daha önce internet desteği verdiği muhtarlara bilgisayar sözünün olduğunu belirterek, “Bugün o sözümüzü gerçekleştiriyoruz. Güzel hizmetlerde güle güle kullanın” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan geçtiğimiz aylarda ücretsiz internet paketi desteği verdiği mahalle muhtarına, bilgisayar sözü vermişti. Başkan Özcan, sözünü bugün yerine getirdi. Teknik özellikleri belirlenen ve satın alma süreci tamamlanan diz üstü bilgisayarlar, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından muhtara teslim edildi.

 

“GÜZEL HİZMETLERDE KULLANIN”

Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşen törende muhtarlara verdiği sözü hatırlatan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Size bir söz daha vermiştik. Bugün o sözümüzü gerçekleştiriyoruz. Siz değerli muhtarlarımız ile her zaman istişare içindeyiz. Daha verimli çalışabilmeniz doğrultusunda, sizin de taleplerinizi dikkate alarak Belediye Meclis kararımızı almıştık. İhalelerimizi gerçekleştirdik. Hepinize hizmetinizi daha iyi görebileceğiniz şekilde internetin yanı sıra birer de bilgisayar hediye edelim istedik. Oldukça kaliteli ve uzun süre kullanabileceğiniz bilgisayarlar temin ettik. Çantanız da var. Artık bunları yanınızda da taşıyabilirsiniz. Güzel hizmetlerde güle güle kullanın” diye konuştu.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama