HÜLYA Eczanesi
DEFNE Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

HÜLYA Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:5/A(60.yıl ilköğretim ve 80. yıl sağlık ocağı yanı)
Tel: 0374 217 64 24
DEFNE Eczanesi
Beşkavaklar mh Necdet Gören Cd Yardemir Konutları N:18 A/B Blok13/B(Şehit Yüzbaşı Burak Bilen Sağlık Ocağı Çaprazı)
Tel: 0374 270 52 10
Bolu 5 günlük hava tahmini

4 OKULA OKULUM TEMİZ BELGESİ

17 Ekim 2020

Millî Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirmesi ve Enfeksiyonu Önleme” iş birliği protokolü kapsamında okulum temiz belgesine başvuran ve belge almaya hak kazanan 4 okula belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Nizami Özalp tarafından takdim edildi.

Müdür Özalp; “Eğitim kurumlarımızda hijyen ve enfeksiyon alanlarında uzmanlaşan denetim personelleri aracılığı ile eğitim kurumlarımızın kılavuzda belirlenen şartlara uygunluğu denetlenerek gerekli değerlendirmeler yapılmıştır. Bu değerlendirmeler ve raporlamalar neticesinde kılavuza uygun şekilde Esentepe Aşçılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Nimet Meto Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gerede Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Gerede Eyüp Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi belge almaya hak kazanmışlardır.

 

Belge alan eğitim kurumlarının kalite standartlarını sürdürmeleri için gereken izleme ve rehberlik çalışmaları sürdürülecek ve belgeleri henüz almayan okulların süreçle ilgili takvimi takip ediliyor, en kısa sürede diğer okullarımız da belgelerini alacaklardır. Hedefimiz Gerede’de bu belgeyi almayan okulumuzun kalmaması. Bu süreçte geleceğimiz olan öğrencilerimiz için gerekli her türlü tedbirleri alıp hayata geçiren kıymetli okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve personelimize teşekkür ediyorum” dedi. Geredemedyatakip

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama