YENİ Eczanesi
SEZEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

YENİ Eczanesi
İzzet Baysal Mah.Çakmaklar Sok.Hacı Ahmet Çatladıoğlu Apt. No:26/14
Tel: 0374 212 51 12
SEZEN Eczanesi
Karamanlı Mah. İsmetpaşa Cad.No:88/11(Dedeoğlu Kırtasiye Karşısı)
Tel: 0374 215 17 27
Bolu 5 günlük hava tahmini

13 KİŞİ ZEHİRLENDİ

22 Ağustos 2014

    Gerede ve Dörtdivan’da 13 kişi gıda zehirlenmesi nedeniyle Gerede Devlet Hastanesi Acil bölümüne başvurdu.   Gerede’de yedikleri mantar ve çiğ köfteden rahatsızlanan...

 

 

Gerede ve Dörtdivan’da 13 kişi gıda zehirlenmesi nedeniyle Gerede Devlet Hastanesi Acil bölümüne başvurdu.

 

Gerede’de yedikleri mantar ve çiğ köfteden rahatsızlanan 4 kişi mide bulantısı üzerine Gerede Devlet Hastanesi Acil bölümüne başvurdular. Burada yapılan müdahalenin ardından hastalar taburcu edildi.

Diğer bir zehirlenme vakası da Dörtdivan’da yaşandı. Dörtdivan’da yedikleri pastadan zehirlenen iki aileden toplam 9 kişi gıda zehirlenmesi nedeniyle Gerede Devlet Hastanesine başvurdu.

Edinilen bilgiye göre olay Dörtdivan’da akşam evine giden iki ailenin bir işletmeciden aldıkları pastadan yiyen 3’ü çocuk 9 kişi bulantı ve kusma şikayeti ile Gerede Devlet Hastanesi Acil bölümüne geldi. Gerede Devlet Hastanesine gelen 3 çocuğun tedavisi yapılırken diğer 6 kişi müşahede altında tutulup taburcu edildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Gerede Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Kahraman Dinler, “Dörtdivan ilçesinde iki ailenin pastaneden aldıkları pastadan rahatsızlanmaları sebebiyle akşam saatlerinde Acil bölümüne başvurdular. Tedavi altına alınan hastalardan çocuk olanların 3’ü müşade altına alındı. Diğerleri ise ayaktan tedavi edildi” dedi. Açıklamalarının ardından Opr. Dr. Kahraman Dinler, vatandaşların daha dikkati olmaları konusunda uyarılarda bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama